۱۴۰۲ چهاردهم اسفند - 05:29 ب.ظ

درحاشیه افتتا نمایشگاه عکس در نیاوران؛مرادخانی درگیری خبرنگاران با محافظین وزیر را تکذیب کرد

مرادخانی درگیری خبرنگاران با محافظین وزیر را تکذیب کرد


نوای فارس-معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عامل درگیری با خبرنگاران در شب اجرای ارکستر ملی را یکی از کارمندان حوزه روابط عمومی  وزارت خانه عنوان کرد.
به گزارش نوای فارس علی مراد خانی  که به همراه وزیر امور خارجه دکتر محمد جواد ظریف و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دکتر علی جنتی به منظور افتتاح نمایشگاه «عکس‌ های محمد خوش رو از بارگاه امام علی (ع)» جمعه 22 خرداد ماه به فرهنگسرای نیاوران آمده بود در حاشیه این مراسم شایعات مطرح شده در ارتباط با درگیری تعدادی از خبرنگاران در شب اجرای ارکستر ملی با محافظین وزیر  را تکذیب کرد و در خصوص این حادثه اظهار داشت:آن شب مسئولین زیادی همچون معاون محترم رئیس جمهور،وزیر امور خارجه و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای دیدن اجرای  ارکسترملی  به تالار وحدت آمده بودند. در پایان این اجرا و  به گفته شاهدان عینی یکی از کارمندان حوزه روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که هیچ مسئولیتی در بخش  امنیتی و حفاظتی ندارد به این مسایل ورود پیدا می کند و به نام محافظان  وزیر ارشاد اقدام به برخورد با تعدادی از خبرنگارن می کند. همه کسانی که آشنا به این مسایل هستند و با جناب وزیر از نزدیک برخورد داشته اند  می دانند که  محافظان آقای جنتی به این مسایل ورود پیدا نمی کنند و همیشه احترام خبرنگاران را به بهترین شکل ممکن حظ می کنند.  در واقع محافظان ایشان جزو با اخلاق ترین و کارامد ترین محافظان مقامات کشوری هستند و به نظر من برای اینکه حقی از این عزیزان ضایع نشود این موضوع حتما باید شفاف سازی شود  تا برای همگان مشخص شود که این اتفاق از طرف محافظان محترم وزیر نبوده است.
وی در ادامه افزود:طی صحبت هایی که با چند نفر داشته ام متوجه شدیم شخص مذکور از روابط عمومی وزارت  آمده بود که از این موضوع بسیار متاسفم و امیدوارم در آینده  دیگر شاهد چنین مسایلی نباشیم.

منبع : روابط عمومی
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q