۱۴۰۲ دوم اسفند - 09:17 ق.ظ

با حضور انزوا فاواتا و مارچلو پگین گروه موسیقی « آدیوس»کنسرت می دهد

گروه موسیقی « آدیوس»کنسرت می دهد

نوای فارس-گروه موسیقی « آدیوس» با حضور انزوا فاواتا و مارچلو پگین و به سرپرستی سهیل شایسته پور پنجشنبه  28 خرداد ماه در سالن  خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می رود.
به گزارش نوای فارس از جمله گروه‌های فعال در ایران می‌باشد. این گروه در تیر ماه 93 آثاری از استور پیاتزولا آهنگساز شهیر آرژانتینی را در تالار رودکی تهران به روی صحنه برد که با استقبال بسیار خوبی از سوی مخاطبان همراه شد.
انزو فاواتا نوازنده ساکسیفون و کلارینت  یکی از فعال ترین و شناخته شده ترین نوازندگان ایتالیایی به شمار می رود. وی نوازنده ای نوگرا بوده و در مسیر کند و کاو موسیقایی اش همواره با فرهنگ های مختلف موسیقی و تلفیق موسیقی سنتی و مدرن مواجه بوده است. وی به لطف این پیشینه و تاثیرات که به طور مثال از موسیقی آمریکای لاتین پذیرفته به زبان و سبکی منحصر به فرد دست یافته است. تا کنون نزدیک به بیست آلبوم از این هنرمند انتشار یافته و با بزرگانی همچون ویروسلاو وسیتوز ،فلاویو بولترو و ... همکاری داشته است.
مارچلو پگین آهنگساز نیز، تنظیم کننده و نوازنده گیتار کلاسیک، گیتار الکتریک و موسیقی الکترونیک است.وی از سال 1988 با انزو فاواتا همکاری داشته و در خلق بسیاری از آثار موسیقیایی او سهیم بوده است.
دیگر نوازندگان گروه آدیوس عبارتند از: ویولن: سهیل شایسته پور ، پیانو: ادیب قربانی ، گیتار باس: امید شایسته پور و درامز: رضا بنایی نیا.
گفتنی است  کنسرت آنسامبل گروه « آدیوس» پنج شنبه 28 خرداد ماه ساعت 21 در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود. مدت اجرای این برنامه 80 دقیقه است وعلاقمندان جهت تهیه بلیط می توانند به سایت تیوال مراجعه کنند.

منبع : روابط عمومی
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q