۱۳۹۸ بيست و هفتم مرداد - 04:01 ق.ظ

سامان احتشامی با «حرکت برای ایرانیان» آمد

سامان احتشامی با «حرکت برای ایرانیان» آمد

نوای فارس-محمدعبدالهی: آلبوم «حرکت برای ایرانیان» جدیدترین اثرسامان احتشامی با محوریت ورزش  از سوی موسسه آوای باغ مهرمنتشر شد.

سامان احتشامی گفت: آلبوم «حرکت برای ایرانیان» از سوی موسسه آوای باغ مهر منتشر و روانه بازار موسیقی کشور شد. تمام قطعات این آلبوم که توسط من بازسازی و تنظیم شده ، به وسیله کامپیوتر ضبط شده اند و در ضبط آنها از سازهای پرکاشن و سازهای مضرابی استفاده شده است.

وی درباره جزییات این آلبوم گفت: قطعات این آلبوم یک سری موسیقی زورخانه ای و ورزشی هستند که در قدیم از آنها استفاده می شده است و من در تنظیم جدید آنها را به گونه ای متفاوت ارائه و منتشر کرده ام. خزان، بردی از یادم، سیمین بری، دل دیوانه، نسیم قطعات معروفی هستند که با تنظیمی متفاوت در آلبوم وجود دارند.

احتشامی با اشاره به اینکه آلبوم «حرکت برای ایرانیان» با محوریت ورزش و ورزشکاران است ، گفت: موسیقی های این آلبوم طعم و بوی موسیقی ایرانی دارند و در حین تمرین و انجام حرکات ورزشی مورد استفاده ورزشکاران قرار می گیرد.

خالق «شادی تو» درپایان گفت: «حرکت برای ایرانیان» اولین آلبوم مستقل در زمینه موسیقی ورزشی و در واقع موسیقی حرکت است . این آلبوم از چهار سال پیش آماده انتشار شده بود اما هر بار موفق نمی شدیم آن را به بازار بفرستیم. باوجود تاخیر چهار ساله، از آن استقبال خوبی به عمل آمده است.

وی قبل از این آلبوم ، «شادی تو» را در همکاری با دکتر محمدسریر روانه بازار موسیقی کشور کرده بود.

 

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q