۱۴۰۳ بيست و نهم ارديبهشت - 04:55 ب.ظ

به همت موسسه راوی آذرکیمیا؛شوان توکل سوار بر «قطارزمان» شد

شوان توکل سوار بر «قطارزمان» شد

نوای فارس- سارا یغموری: رضا مهدوی از انتشار آلبوم جدید موسسه فرهنگی-هنری راوی آذرکیمیا خبر داد.

رضا مهدوی؛مدیر موسسه فرهنگی-هنری راوری آذرکیمیا در گفت و گو با نوای فارس از انتشار آلبوم جدید این موسسه خبر داد و در این باره گفت: آلبوم موسیقی «برقطار زمان» جدیدترین آلبومی است که از سوی موسسه فرهنگی-هنری راوی آذرکیمیا منتشر و روانه بازار موسیقی کشور شده است.

وی افزود:آلبوم «برقطارزمان» اثرشوان توکل است که یک آلبوم تلفیقی بی کلام است و شامل 6 قطعه موسیقی است.

وی تصریح کرد: برقطارزمان شامل نویسندگی واجرای خط پیانوواجرای سازهای الکترونیک ازامیرسلطانی واجرای دهل ،دفبم  وبالابان از رامیار اتمیشی ودوتارنوازی تربت جام ازعبدالله عبدی  وکمانچه ، ویلن وتنبور نوازی شوان توکل با محتوای آثار تلفیقی «طمع خام », «چوباد »، «برقطارزمان»، «قربانگاه» ،«دره غم» و«انگارکه نیستی» است.

مهدوی تاکید کرد: برقطارزمان اثری است تلفیقی که از همزمانی دو یا چند خط از پیش اندیشیده ودر لحظه فکرشده بوجود آمده است.این همزمانی برای رسیدن به نمودی از نوعی سیالیت ودر دوبعد واقعیت وخیال طراحی شده است. برای نیل به این هدف حضور دوفرهنگ موسیقایی بصورت همزمان ویا بشکل گفتگو با نوعی از تلفیق در بافت و ساز بندی در نظر گرفته شده است.این اثرازلحاظ فرمال دارای شش قطعه روایت تک موومانی است

گفتنی است؛ «برقطارزمان» به مدیریت تولید رضا مهدوی مدیرعامل موسسه راوی آذر کیمیا وبا طراحی گرافیک رامیار اتمیشی وضبط و مسترینگ امیرحسین سلطانی  از امروز توسط پخشهای رها و موسیقی جوان و آوای باربد وهنر شهر عرضه شده است.

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q