۱۴۰۳ چهارم تير - 12:13 ق.ظ

«خندوانه» ایران و افغانستان را آشتی دادعارف جعفری: چهارمین آلبومم در راه انتشار است

عارف جعفری: چهارمین آلبومم در راه انتشار است

نوای فارس-عارف جعفری خواننده افغانی تبار می‌گوید یک سری رسانه‌ها در تمام این سال‌ها تلاش کردند تا مردمان ما را به بدترین شکل ممکن نشان داده و تبلیغات مفنی بر علیه ما داشته باشند این روی ایرانی‌ها هم تاثیرگذار بود.

عارف جعفری خواننده افغانی تبار درباره حضورش در برنامه خندوانه به هنرآنلاین گفت: برنامه خندوانه یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های روز است که فرهنگ‌سازی‌های خوبی در کشور انجام می‌دهد، حضور بنده به همراه همشهری‌هایم در این برنامه باعث شکسته شدن تابو شد.

جعفری ادامه داد: یک سری رسانه‌ها در تمام این سال‌ها تلاش کردند تا مردمان ما را به بدترین شکل ممکن نشان داده و تبلیغات منفی بر علیه ما داشته باشند این روی ایرانی‌ها هم تاثیرگذار بود. اما حضور ما در این برنامه و نشان دادن نزدیکی فرهنگ و هنرمان کمک زیادی کرد، در واقع از دو زوایه موثر بود. از دید مردم ایران و از بین رفتن آن تفکرات منفی و دید دوم هم خوشحالی مهاجرانی که سال‌های سال است به خاطر این دید خود را از نظرها پنهان کرده‌اند.

این خواننده اضافه کرد: در این برنامه یک قطعه با نام تبسم را به خاطر مضمون نزدیک آن با نوع برنامه اجرا کردم که ملودی آن هزارگی و از ساخته‌های خودم با شعر قنبرعلی تابش است، من نزدیک به 10 سال است که به طور جدی در موسیقی فعالیت می‌کنم و تا به امروز سه آلبوم را روانه بازار موسیقی کردم. آلبوم اولم تا مرحله انتشار پیش رفت اما بنا به دلایلی که هنوز برای خودم هم روشن نیست منتشر نشد با این وجود این آلبوم در آهنگ‌های پیشواز ایرانسل در رتبه‌های بالا قرار دارد. آلبوم‌های دیگر هم در کابل و افغانستان رونمایی شد و استقبال زیادی هم از آنها صورت گرفت.

این هنرمند در پایان به فعالیت‌های اخیر خود در موسیقی اشاره کرد گفت: آلبوم چهارمم که پیوندی میان موسیقی ایران و افغان است با همکاری هنرمندان هر دو کشور بزودی توسط شرکت هفت ترانه اقلیم به تهیه‌کنندگی مرتضی دلیری در 13 قطعه روانه بازار موسیقی خواهد شد، این آلبوم مراحل نهایی تولید را سپری می کند.

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q