۱۴۰۳ بيست و نهم تير - 10:57 ب.ظ

برای سخنرانى و اجراى موسيقى بوشهرى«محسن شريفيان» به دانشگاه تورنتو (UofT) می رود

«محسن شريفيان» به دانشگاه تورنتو (UofT) می رود

نوای فارس-«محسن شريفيان» نويسنده و پژوهشگر موسيقى بوشهر در ادامه ى فعاليت هاى خود در كانادا، به دعوت دانشگاه «تورنتو» به سخنرانى و اجراى موسيقى بوشهرى خواهد پرداخت.

دانشگاه تورنتو (UofT) كه برترين دانشگاه در كانادا به شمار مى رود، رتبه هفتم آموزش و تحقيق را در جهان دارا است و اين نشست موسيقايى نیز به دعوت کانون ایرانیان اين دانشگاه برگزار می‌شود.

اولین سخنرانی‌ از سلسله جلسات سخنرانی‌ سالیانه كانون ايرانيان دانشگاه تورنتو با سخنرانی‌ و کارگاه موسیقی محسن شریفیان، موسس گروه موسیقی‌ لیان، در روز یکشنبه ۹ آگوست و راس ساعت ٧ آغاز خواهد شد.

كانون ايرانيان دانشگاه تورنتو قديمي ترين انجمن ايرانيان در امريكاي شمالي است، كه فعاليت خود را از سال ١٩٩٩ آغاز نموده و رسالت اين انجمن برگزاری ايونت ها و كارگاههای فرهنگي، هنری و علمی در راستای زنده نگه داشتن فرهنگ ايراني است.

شريفيان پس از آن به فستيوال هنر پيرازماتيك در شهر هلى فكس خواهد رفت تا بتواند با همكارى هنرمندان خارجى موسيقى بوشهر را به نمايش بگذارد. اين فستيوال جهانى كه در تاريخ ١٩ آگوست برگزار مى شود، به معرفى موسيقى و فرهنگ هاى مختلف ملل مى پردازد و توجه ى ويژه ايى به موسيقى بوميان و رنگين پوستان كانادايى مى پردازد.

به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q