۱۴۰۳ اول تير - 03:09 ب.ظ

به آهنگسازی علیرضا ریاضی؛غوغای تابستان آرام در فضای مجازی

غوغای تابستان آرام در فضای مجازی

نوای فارس: اولین اثر مجاز علیرضا ریاضی به نام «تابستان آرام» که چندی پیش از طریق رسانه های موسیقی، در فضای مجازی منتشر شده بود، مورد استقبال شنوندگان و دوستداران موسیقی بی‌کلام قرار گرفت.

این قطعه، یک قطعه بی کلام است و ملودی و تنظیم آن را خود علیرضا ساخته و پرداخته است. علیرضا ریاضی که متولد 74 حدودچهار سال است در حیطه نوازندگی، آهنگسازی و تنظیم به صورت حرفه‌ای و جدی فعالیت می‌کند. او قصد دارد قطعات بی‌کلام دیگری هم بسازد و همراه با قطعه تابستان آرام در یک آلبوم مجاز روانه بازار موسیقی کند.

علیرضا ریاضی درباره «تابستان آرام» به نوای فارس گفت: هر کسی از تابستان و فصول سال، تصوراتی دارد اما هیچ کس نیست که با شنیدن نام تابستان به یاد گرمای لذت بخش، تیغه آفتاب، باغچه سرسبز و باد تابستانی نیفتد. من این قطعه را از چنین فضایی الهام گرفتم. اگر چشم‌ها را ببندید و به این قطعه گوش کنید، مطمئنم که یک قدم زدن کوتاه با پای برهنه در باغچه چمن‌کاری شده را تجربه می‌کنید.

وی افزود:یک احساس شیرینی در چنین قدم زدنی وجود دارد که خیلی‌ها تجربه کرده‌اند. همینکه در هوای تابستانی چشم‌هایتان گرم شوند و گرمای تیغه‌های آفتاب را پشت پلک‌هایتان احساس کنید، به میانه آهنگ می‌رسید و باد تابستانی در موهایتان می‌پیچد. آرامش این فصل را می‌شود در میان اصوات پیدا کرد. این آرامش شما را به یک خواب و بیداری می‌کشاند و قبل از اینکه خوابتان عمیق شود، صداها درهم و گنگ شده و بیدارتان می‌کند. آنهایی که موسیقی بی‌کلام را دوست دارند، مطمئنم و البته امیدوارم که از شنیدن قطعه‌ای با این فضا لذت ببرند.

منبع : اختصاصی نوای فارس
این قطعه زیبا را در نوای فارس بشنوید و دانلود کنید دانلـــود
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q