۱۴۰۳ بيست و چهارم خرداد - 04:56 ق.ظ

برای نخستین بار؛پارسیکر در برج آزادی روی صحنه می رود

پارسیکر  در برج آزادی روی صحنه می رود

نوای فارس-کنسرت گروه کُر و ارکستر پارسیکُر به سرپرستی و تنظیم و نوازندگی پیانوی صابرجعفری 24 و 25 مرداد در سالن اصلی برج آزادی روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش نوای فارس، گروه پارسیکر به مدت یک سال زیر نظر اساتیدی چون امیرحسین اسلامی ، خلعتبری ، شریف لطفی ، احمد پژمان و صدرالدین شجره تمرین کرده و قرار است هنرمندانی چون جمال اجلالی ، سیاوش چراغی پور و بهروز بقایی در اجراهای بعدی این گروه را همراهی کنند.
در این اجرا مینا جعفری جانشین رهبر کر (آسیستان) بوده  صادق جعفری و فرشاد طاهری سه قطعه از 14 قطعه را به عنوان سولیست تنور و باریتون همراهی می کنند.

علی درخشان (دارم)، مجید مصطفایی (گیتار بیس)، محمدرضا سلیمیان (پرکاشن)، محمد اشرفی (گیتار الکتریک)،عباس معالجی (کلارینت)، پژمان خلیلی (گیتار آکوستیک) و آنسامبل زهی با مایستری امین باغبانی از جمله نوازندگان ارکستر پارسیکر هستند

قطعاتی چون خوشه چین، مرغ سحر، باغ خواهش ها به صورت کُرال جزپاپ و قطعات محلی نیز از مناطق مختلف ایران مانند رشید خان، جمعه بازار ، هی یار و لرستانی به صورت چهارصدایی و همچنین قطعاتی جدید با آهنگسازی گروه با موضوعات مادر ، معلولین و سالمندان ، وطن و قطعه ایثار در وصف غواصان شهید که برنده آهنگسازی جشنواره موسیقی فجر سال 91 شده است در این اجرا نواخته خواهد شد.

کنسرت گروه کُر و ارکستر "پارسیکُر" به سرپرستی و تنظیم و نوازندگی پیانوی صابرجعفری 24 و 25 مرداد از ساعت 21 در سالن اصلی برج آزادی روی صحنه خواهد رفت.

علاقمندان می توانند جهت تهیه بلیت به نشانی اینترنتی www.iranconcert.com مراجعه فرمایند.

منبع : روابط عمومی برج آزادی
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q