۱۴۰۳ سي خرداد - 01:03 ب.ظ

به سرپرستی خشایار رشیدی تنبورنوازان شاه خوشین در کرمانشاه به هنرنمایی می پردازند

تنبورنوازان شاه خوشین در کرمانشاه به هنرنمایی می پردازند

نوای فارس-گروه تنبورنوازان شاخوشین به سرپرستی خشایار رشیدی روز چهارشنبه 18 شهریورماه در سالن انتظار کرمانشاه به هنرنمایی می پردازد.

سرپرست گروه تنبورنوازان شاه خوشین در این زمینه گفت: قطعاتی که در این کنسرت تنبورنوازی اجرا می شوند از میان کارهای استاد علی اکبر مرادی و همچنین ساخته های اینجانب انتخاب شده اند.

خشایار رشیدی این کنسرت را تلفیقی از موسیقی تنبور همراه با دکلمه شعر کردی دانست و گفت: سعی شده موسیقی و شعر در یک فضا نواخته و اجرا شوند که این ترکیب فضای جدیدی را برای علاقه مندان به هنر خلق می کند.

وی ادامه داد: دکلمه اشعار توسط سعید عبادتیان متخلص به «بانان» شاعر نام آشنای کُرد اجرا می شود که فضای شعری منحصر به فرد و مخاطبان خاص خود را دارد.

در این کنسرت تنبورنوازی سعید عبادتیان (دکلمه اشعار کردی)، فرشاد رستمی (سازهای کششی)، خشایار رشیدی (آواز، تنبور)، ساسان صوفی (تنبور)، مسعود اسیویس (تنبور)، اهورا رشیدی (تنبور)، شروین عباسی (تنبور)، کاوه شجاعی فر (تنبک، دهل) و مهدی عزیزی (دهل، بندیر) گروه تنبورنوازان شاه خوشین را همراهی می کنند.

گفتنی است کنسرت گروه تنبورنوازان شاه خوشین به سرپرستی خشایار رشیدی در تاریخ چهارشنبه 18 شهریورماه ساعت 30: 20 در سالن انتظار کرمانشاه در یک سانس به هنرنمایی می پردازند.

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q