۱۴۰۳ بيست و چهارم خرداد - 05:09 ق.ظ

میلاد عمرانلو خبر داد:گروه آوازی تهران 21 شهریور در اتریش روی سن می رود

گروه آوازی تهران 21 شهریور در اتریش روی سن می رود

نوای فارس-مازیار رضایی: گروه آوازی تهران این با برای اجرای کنسرت خود به اتریش می رود تا باری دیگر مخاطبان جدیدی را با خود همراه کند.

میلادعمرانلو که رهبری این گروه را به عهده دارد، در گفت و گو با نوای فارس گفت: گروه آوازی تهران برای ماه آینده به اتریش سفر می کند تا کنسرتی را در این کشور برگزار کند. این کنسرت در روز 21 شهریور ماه خواهد بود و تمامی اعضای گروه در اجرای آن حضور دارند.

وی افزود : قرار است در این کنسرت نیز مانند بسیاری از کنسرتهای خود قطعاتی شنیدنی و معروف از بهترین آهنگسازان جهان را روی سن می بریم.

گروه آوازی تهران در سال ۱۳۸۴ آغاز به کار کرد که اولین کنسرت این گروه به همراه ساز پیانو در ال ۸۵ روی صحنه رفت. اواخر این سال گروه آوازی تهران با الهام از گروه های اروپایی سبک جدید خود را آغاز کرد. در این شیوه هر خواننده ایفای نقش سازی در ارکستر را برعهده می گیرد که نتیجه آن اجرای کامل قطعات ارکسترال همراه با افکت های صوتی خاص توسط گروه است.

این گروه با اجرای کنسرت های مختلف در ایران و سایرکشورها تاکنون توانسته است موفق به کسب جوایزبسیاری شود که از آن جمله می توان به کسب مقام اول شاخه آواز جمعی جشنواره موسیقی فجر1387،  

کسب مدال طلای بخش Mixed Choir کسب مدال نقره بخش فولک در مسابقات آسیایی کُر در کشور کره جنوبی، تیرماه ۱۳۸۸،

کسب مدال نقره در بخش فولکلور و دو مدال برنز در بخش‌های پاپ و گروه‌های کر مجلسی در ششمین دوره مسابقات جهانی گروه‌های کُر در کشور چین، تیرماه ۱۳۸۹ ] کسب مقام دوم بخش موسیقی پاپ و برنده جایزه وی‍ژه انتخاب مردم در پنجاهمین دوره مسابقات بین‌المللی Seghizzi در کشور ایتالیا، تیرماه ۱۳۹۰ ،

کسب دو مدال طلا در بخشهای فولکلور و گروه‌های کر مجلسی و یک مدال نقره در بخش پاپ از هشتمین دوره مسابقات جهانی گروه‌های کر در کشور لتونی نام برد.

منبع : موسیقی فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q