۱۴۰۳ سوم ارديبهشت - 01:24 ق.ظ

با حضور ترانه سرایان نامی کشور؛«انجمن ترانه گرگان» یک سالگی اش را جشن گرفت

«انجمن ترانه گرگان» یک سالگی اش را جشن گرفت

نوای فارس- ابراهیم جلالی: جشن یک سالگی «انجمن ترانه گرگان» با حضور جمعی از ترانه سرایان در سینما کاپری این شهر بزگرار شد.

به گزارش نوای فارس، جشن یک سالگی «انجمن ترانه گرگان»، چهارشنبه، 12شهریور1393، ساعت 6 الی 21 در پردیس سینما کاپری برگزار شد.

در این جشن که ترانه سرایان شمال کشور حضور داشتند، «انجمن ترانه گرگان» میزبان  سه ترانه سرای نامی، حامد عسگری، مسعود امامی و مهشاد عرب بود.

جشن با آیاتی از قرآن کریم و سرود جمهوری اسلامی آغاز شد؛ سپس اسماعیل حمیدی به نمایندگی از شورای ترانه، گزارش مختصری از فعالیتهای یک ساله­ی شورا را ارائه داد.  در ادامه ریاست اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان گرگان-قندهاری- ضمن خیرمقدم به میهمانان، از فعالیتهای یکساله شورا قدردانی کرد.

اجرای این جشن که به عهده مسعود جاوید بود و در سه بخش برنامه­ های خود را ارائه داد. که  هر بخش شامل ترانه­خوانی­های ترانه ­سرایان استان و ترانه سرایان مهمان، و پایان­ هر بخش اجرای موسیقی زنده بود.

حامد عسگری در این برنامه، ابتدا پیرامون ویژگی­های ترانه صحبت و بعد به ترانه خوانی پرداخت.

لازم به ذکر است که حدیث دهقان، ترانه سرای توانای گرگانی نیز، در این جشن ترانه خوانی کرد.

اجراهای موسیقی نیماعباسی، خواننده­ گرگانی و مسعود امامی به ترتیب پایان بخش­های اول و دوم بود؛ بخش آخر که بخش ویژه تولد بود با اجرای حامد جنتی، خواننده گرگانی پایان یافت.

در ادامه می توانید عکسهای سهیل سیدین از این جلسه را ببینید

منبع : اختصاصی نوای فارس
برای دیدن سایز اصلی روی عکس ها کلیک کنید
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q