۱۴۰۳ ششم ارديبهشت - 02:51 ب.ظ

در نشست خبري آلبوم «ستاره بارون» عنوان شد: «رضا اعتمادي»: تيتراژ ميخوانم ولي نه با شرايطي كه وجود دارد

«رضا اعتمادي»: تيتراژ ميخوانم ولي نه با شرايطي كه وجود دارد

نوای فارس: نشست خبری آلبوم ستاره بارون رضا اعتمادی عصر چهار شنبه در رستوران شاندیز فرمانیه با حضور اهالی رسانه و مازیار کلاهی، نوید اسکندر، آقای همت پور، آقای محمودی و سامی تحصیلداری برگزار شد. 

اعتمادی با خوش آمدگویی به خبرنگران از تولید آلبوم صحبت کرد و خاطر نشان کرد، برای گرفتن مجوز آلبوم ستاره بارون حدود شش ماه زمان صرف شد که این آلبوم شامل 10 قطعه میباشد و حدود یکسال روند تولید آلبوم زمان برد چرا که من خیلی روی کارهایم حساس هستم. 

وی درباره اجرا کنسرت هایش گفت: در حال تولید آلبوم دوم هستیم و فاصله زیادی بین آلبوم دوم و اول نیست اما بعد از آلبوم دوم یک برنامه هایی برای اجرا های صحنه ای خواهیم داشت.

سامی تحصیلداری ترانه سرا این آلبوم که رابطه نزدیکی با رضا اعتمادی دارد  درباره تیتراژ نخواندن رضا وی گفت: برای ارایه هنر نباید پولی پرداخته بشود و اسن ها به ترانه سرا و تنظیم کننده برمیگردد، وقتی شما به عنوان یک مولف قرار باشد برای هنری که دارید پول هم بپردازید خیلی سخت است برای آن طرف. و تیتراژ خواندن مافیا دارد و فکر میکنم رضا بهترین کار را تا به الان کرده است که پول نداده که تیتراژ بخواند. 

اعتمادی در ادامه صحبت های تحصیلداری گفت: پیشنهاد های مختلفی از برنامه های مختلف داشته ام اما با صحبت ها و مشورت هایی که با بچه ها داشته ام به این نتیجه رسیدم که تیتراژ نخوانم، اما تیتراژ میخوانم ولی نه با شرایطی که وجود دارد. 

رضا اعتمادی درباره اسپانسر آلبوم اش که آیس پک میباشد و بر روی آلبوم نیز درج شده است بیان کرد: آیس پک چون یک سیستم موفق بوده است استفاده کردیم و ما از شرکت هایی که موفق باشند استقبال میکنیم حالا مهم نیست بستنی باشد و یا لواشک فروشی باشد برای موفقیت مهم است که آیس پک این موفقیت را داشته است. 

تحصیلداری درباره ترانه هایی که روی ملودی سروده میشوند و عمرشان کوتاه است گفت: این موضوع نسبی میباشد و نمیشود گفت ترانه ای که روی ملودی نوشته میشود عمر اش کوناه میباشد حتی شما در گدشته موسیقی ایران میدید که خیلی از کارها ملودی بوده است و بعد روی ان ترانه گذاشته شده.

اعتمادی در پایان صحبت هایش افزود: ممنونم از حضور خبرنگاران میخواهم این را به جرات بگویم با کمک دوستانی که در این آلبوم حضور دارند و آقای محمودی مدیریت شاندیز فرمانیه و اسپانسر این آلبوم برای آلبوم بعدی اتفاق های خیلی خیلی بهتری می افتد.

در ادامه عکس های علی مجلسی از این نشست را ببینید:

منبع : موسیقی فارس
برای دیدن سایز اصلی روی عکس ها کلیک کنید
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q