۱۴۰۰ سي فروردين - 12:38 ق.ظ

همزمان با ولادت حضرت امام رضا (ع)؛«شفاعتم کن» با صدای مهرشاد انصاری منتشر شد

«شفاعتم کن» با صدای مهرشاد انصاری منتشر شد

نوای فارس-آذرفیروزی:  مهرشاد انصاری به مناسبت ولادت امام رضا ( ع ) قطعه «شفاعتم کن»   را به صورت اختصاصی در اختیار سایت نوای فارس قرار داد .

مهرشاد انصاری با تقدیم قطعه «شفاعتم کن» به نوای فارس و هواداران خود گفت: هدف من ساختن تحفه ای پیشکش به ساحت مقدس امام رضا ( ع ) و دل مهربان مردم کشورم بود که امیدوارم مقبول واقع شود . این قطعه مدت هاست که ساخته شده و جز یکی از قطعاتی است که شخصا به آن علاقه ی زیادی دارم.

وی افزود: برای پخش و شنیده شدن این قطعه که درد و دلی عاشقانه با امام رضاست ؛ برنامه های خاصی داشتیم که متاسفانه به لطف ایرادهای دوستان عملی نشد تا اینکه تصمیم گرفتیم فارغ از تمام وعده ها و قول ها و انتظارها ؛ این قطعه را حتما امسال در روز ولادت امام رضا ( ع ) منتشر کنیم.

انصاری در ادامه افزود : این قطعه سه بار مشخص برای سه شبکه و سه برنامه مختلف درخواست شد ، اما متاسفانه هیچ کدام از این دفعات به توافق و نتیجه ای که می خواستیم که " اصلا هم مالی نبود " نرسیدیم !

انصاری در مورد پخش این آهنگ بدون هماهنگی و اطلاع خود گفت : متاسفانه یا خوشبختانه چندین بار شاهد پخش نصفه و نیمه  این آهنگ از چند شبکه  مختلف سیما بودیم که وقتی به نحوه  پخش و اینکه آهنگ از کجا در اختیار دوستان قرار گرفته و یا اینکه چرا بی اطلاع پخش می شود اعتراض کردیم ؛ به هیچ نتیجه و جواب مشخصی نرسیدیم .

وی افزود: متاسفانه آهنگ هایی که می سازیم را هروقت و از هرکجا دوست دارند پخش می کنند ؛ بدون اینکه خودمان حتی کوچک ترین اطلاعی داشته باشیم !

انصاری در انتها در مورد شناسنامه  این قطعه گفت:  : ترانه سرا و آهنگساز این قطعه  خودم هستم وداوود قنبری ( دف ) اشکان مرادی ( کمانچه ) محمد موسوی ( تار ) در این قطعه به نوازندگی پرداخته اند ؛ همچنین قسمت اول صدابرداری کار به عهده  مهدی عشرتی و تنظیم و میکس و مستر این قطعه به همراه قسمت دوم صدابرداری آن به عهده  علی اُفتووَت بوده است .

« شفاعتم کن » را برای اولین بار و به صورت اختصاصی از نوای فارس دریافت کنید :
http://www.farsmusic.com/media/318

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q