۱۴۰۰ ششم آذر - 03:11 ب.ظ

به خوانندگی «همایون شجریان» و‌ آهنگسازی «سهراب پورناظری»خداوندان اسرار منتشر می‌شود

خداوندان اسرار  منتشر می‌شود

نوای فارس: آلبوم «خداوندان اسرار» اولین سی‌دی از پروژه‌ی «آیینه‌ها» با آواز «همایون شجریان» و آهنگسازی «سهراب پورناظری» در کمتر از یک ماه دیگر به انتشار درخواهد آمد.

در این اثر علاوه بر ساخته‌های «سهراب پورناظری»، قطعه‌ای از ساخته‌های «کیخسرو پورناظری» با نام «یاوران» آمده است که پیش از این در آلبوم «حیرانی» منتشر شده بود و حالا «سهراب پورناظری» با نگاهی متفاوت آن را تنظیم و «همایون شجریان» اجرا کرده است. «خداوندان اسرار» شامل دو بخش است. در بخش اول آن «ساز و آواز»ی بداهه در مقام اصفهان با اشعاری از مولوی اجرا شده و بخش دوم شامل روایتی با نام «رهایی» در سه پرده‌ی «مهتاب، خداوندان اسرار، جانی و صد آه» بر روی اشعاری از خیام، مولوی و حافظ است.

در این آلبوم موسيقي «آزاد ميرزاپور» با نواختن بربت، «حسين رضايي نيا» دف، «همايون نصيري» سازهاي كوبه‌اي، «آيين مشكاتيان» كوزه، «محمت اكاتاي» سازهاي كوبه‌اي، «آرشاك ساهاكيان» دودوك، «آرين كشيشي» گيتار بيس و «سهراب پورناظري» تنبور، آواز «همایون شجریان» را همراهی کرده‌اند. این اثر که در ایران، ترکیه و امریکا ضبط شده، در ايران توسط «غلامرضا صادقي» ميكس و مسترينگ شده و توسط شرکت موسیقی «ایران‌گام» منتشر خواهد شد.

طراحي جلد اين اثر نيز همانند آلبوم‌هاي «نه فرشته ام، نه شيطان» و «آرايش غليظ» توسط پونه ميرلو انجام گرفته است. پروژه‌ی «آیینه‌ها» شامل پنج اثر است که در قالب آلبوم‌های صوتی و تصویری خداوندان اسرار، آیینه‌ها و مستندی با نام «آن سوی آیینه‌ها» به کارگردانی رخشان بنی‌اعتماد به تناوب منتشر خواهد شد. پیش از این، کنسرت موسیقی «آیینه‌ها» در 53 اجرا در شهرهای مختلف ایران، اروپا و آفریقا اجرا شده است.

منبع : روابط عمومی
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q