۱۴۰۰ اول ارديبهشت - 04:22 ب.ظ

برای اجرای 19 شهریور ماه؛بلیت کنسرت کامنت در مدت 24 ساعت به پایان رسید

بلیت کنسرت کامنت در مدت 24 ساعت به پایان رسید

نوای فارس- بلیت های  دو سانس کنسرت گروه «کامنت» کمتر از یک روز، به فروش رفت.

 بلیت های دوسانس کنسرت گروه کامنت که فروش آن از روز چهارشنبه 19 شهریور ماه در سایت ایران کنسرت آغاز شده بود،در کمتر از یک روز به پایان رسید.

 این کنسرت متفاوت که اولین کنسرت گروه «کامنت» در یک سالن بزرگ است و تجربه ای جدید را برای آنها رقم می زند، به همت شرکت «هامین گستر آریا»  و با همکاری موسسه «آوای سوته دلان» در روز یازدهم مهر ماه سال جاری در سالن اریکه ایرانیان برگزار خواهد شد.

گروه موسیقی کامنت که اولین آلبوم رسمی خود به نام «رفته از دست»  را در اردیبشهت ماه سال جاری روانه بازار موسیقی کشور کرد، در اجرای یازدهم مهر ماه منتخبی از قطعات دو آلبوم منتشر شده در فضای مجازی و آلبوم «رفته از دست» را به روی صحنه خواهد برد.

سیدعلی میرمحمدی، مدیریت هامین گستر آریا و مدیر برگزاری کنسرت کامنت با ابراز خرسندی از استقبال بسیار خوب مخاطبان موسیقی از کنسرت گروه کامنت، در این باره گفت:  به دنبال هماهنگی های لازم با گروه هستیم که بتوانیم با تمدید این کنسرت، شرمنده طرفداران وفادار این گروه نباشیم.

وی از این کنسرت به عنوان شروع مسیر روشن گروه در راستای رسیدن به اهداف بزرگشان یاد کرد.

کیان پور تراب(خواننده و ترانه سرا)، نیما رمضان(گیتار الکتریک)، بردیا امیری(درامز)، اشکان آبرون(کیبورد) و آرین کشیشی(گیتار باس) گروه «کامنت» را تشکیل می دهند.

 

به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q