۱۴۰۰ بيست و دوم فروردين - 10:56 ب.ظ

با آهنگسازی و خوانندگی میلاد درخشانی؛«اشارت نظر» منتشر شد

«اشارت نظر» منتشر شد

نوای فارس- آلبوم موسیقی «اشارات نظر» اثر جدید میلاد درخشانی به بازار موسیقی عرضه شد.

به گزارش نوای فارس؛ آلبوم موسیقی  «اشارات نظر» با آهنگسازی و خوانندگی میلاد درخشانی منتشر شد.

در این آلبوم  درخشانی بر روی اشعاری از فصیح الزمان شیرازی‌، کیان پورتراب‌، شفیعی کدکنی‌، فروغ فرخزاد‌، هوشنگ ابتهاج‌، علیرضا داوری‌ و اخوان ثالث‌ کار کرده است. همچنین یک قطعه فولک محلی‌ با عنوان «یارم یارم» در این آلبوم گنجانده شده است.

رضا تاج‌بخش‌ (پیانو، کیبورد)‌، آرش مقدم (درامز)،‌ نیما رمضان (گیتار الکتریک)،‌ دارا دارایی (گیتار بیس)‌، یاشار خسروی(ساکسیفون)،‌ کوروش بابایی(کمانچه)، پاشا هنجنی‌(نی)،‌همایون نصیری(پرکاشن)،‌علی جعفری‌، پدرام فریوسفی(ویلن) و... در این اثر هنرنمایی کرده‌اند.

میلاد درخشانی در یادداشتی برای این آلبوم نوشته است:«هر اثر جدید تنها بخشی از پاسخ به پرسش (من کیستم؟) را در بر می‌گیرد. سوالی که هر بار باری خلق اثر جدید مرا درگیر خود می‌سازد و می‌دانم تا سرانجام کار هم با این سوال دست به گریبانم و زیبایی هنر هم همین است. (اشارات نظر) را دوست دارم چون آوای خلوت من است‌،دوستش دارم چون حرف مرا می‌فهمد،‌ دوستش دارم چون همراهم بوده و هست و هر روز می‌شنومش آن نواهایی را که در این سال‌ها هر زمان که دست از تار می‌کشیدم و به هوای کم تغییر فضا به گوشه‌ای از اتاق می‌خزیدم‌، آنها را زمزمه می‌کردم و چه لذتی بالاتر از اینکه این شاعار را با خود ساعت‌ها تکرار می‌کردم‌، هنوز هم نجوای(نشود فاش کسی آنچه میان من و توست) حس عجیب در من ایجاد می‌کند که بیان آن سخت است و لرزه بر اندامم می‌اندازد. اشارات نظر تجربه نویی بود برای من و هنوز راه درازی در پیش است و تجربه‌های دیگر.

تار همیشه یار و همدم من بوده‌، هست و خواهد بود و با تمام وجود به آن عشق می‌ورزم و هنوز مانده تا سیر ما در وادی موسیقی به مقصد برسد.»

این آلبوم موسیقی توسط انتشارات «سوته دلان» منتشر شده است.

به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q