۱۴۰۰ اول ارديبهشت - 03:50 ب.ظ

از سوی موسسه‌ی فرهنگی هنری «آوای مهربانی»؛آلبوم «سیم» منتشر شد

آلبوم «سیم»  منتشر شد

نوای فارس یاسمن امانی: آلبوم «سیم» از سوی موسسه‌ی فرهنگی هنری «آوای مهربانی» منتشر شد.

آلبوم «سیم» در فضای موسیقی تلفیقی با صدای «امیر بهمنش» و موسیقی «سهند مهدیزاده» منتشر شد.
این روزها نام «سهند مهدیزاده» در سبک‌های مختلف موسیقی شنیده می‌شود و همکاری‌های متعددی با خواننده‌های پاپ و سنتی داشته است. «مهدیزاده» که در سینما نیز فعال است و موسیقی فیلم‌های «چند متر مکعب عشق» و «مادر قلب اتمی» را در کارنامه‌ی هنری خود دارد، آلبوم «سیم» جدیدترین اثر او در فضای موسیقی تلفیقی محسوب می‌شود.
«امیر بهمنش» که بیشتر به عنوان خواننده‌ی ایرانی شناخته شده و با گروه‌های مختلفی مانندِ «ضرب‌آوا»، «سُرایه»، «ماتا»، «ارکستر گلستان» و... اجراهای زنده داشته است، حضور متفاوت و خاصی در آلبومِ «سیم» دارد.
این آلبوم ۸ قطعه دارد که موسیقیِ آن‌ها بر اساس شعرهای «حافظ»، «مولانا»، «سعدی»، «خیام»، «عماد خراسانی»، «وحشی بافقی»، «هاتف اصفهانی»، «ژاله اصفهانی»، «رفیع مشهدی» و «رفعتی تبریزی» ساخته و از سازهای آکوستیکِ «نِی» (عرفان شهرآبادی)، «احسان داوودآبادی» (کمانچه)، «گیتار» (آرمان زندیه)، «ویولن» (علی ربیعی)، «شیرین ذولنوری» (ویولن آلتو ـ ویولن سل)، «علی خباز» (سازهای کوبه‌ای)، «دف» (پوریا یگانه)، «صنم امامی» (هارمونیکا) و «سه‌تار ـ عود ـ دیوان» (سهند مهدیزاده) استفاده شده است.
آلبوم «سیم» را می‌توانید از فروشگاه‌های معتبر فرهنگی به صورت دی‌جی‌پَک تهیه کنید؛ و به زودی نیز از وب‌سایتِ «آیتونز طلایی» (www.itunes.ir) قابل خریداری و دانلود است.

برای دیدن سایز اصلی روی عکس ها کلیک کنید
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q