۱۴۰۳ سوم مرداد - 03:26 ق.ظ

نوای «بی حصار» در نیاوران می پیچد

نوای «بی حصار» در نیاوران می پیچد

نوای فارس-کنسرت موسیقی «به همان سادگی»؛بازخوانی ترانه ها و تصنیف های خاطره انگیز، با حضور هنرمندان گروه بی حصار 31 شهریور ماه در فرهنگسرای نیاورن به روی صحنه می رود .

به گزارش نوای فارس، در این برنامه قطعاتی از بزرگان موسیقی ایران زمین همچون همایون خرم ،حسین یاحقی ،مجید وفادار ، انوشیروان روحانی و ... به نوازندگی مزدا انصاری و نگین سریر و خوانندگی مسعود  یکتا برای علاقمندان به موسیقی کلاسیک و قدیمی بازخوانی می شود .

مجموعه کنسرت های   «به همان سادگی »  بازخوانی ترانه ها و تصنیف های خاطره انگیزی است که مردم با آنها خاطره ها دارند ، با آنها زندگی کرده اند و از آنها درس ها آموخته اند  در واقع  به همان سادگی  نقدی است به روزگارحاضر و پیچیدگی های بی موردی که در اکثر شئون زندگی مردم جای گرفته ومتاسفانه نهادینه شده و به صورت قانون در آمده است .  از این رو گروه موسیقی  بی حصار  در تلاش است تا با دعوت از مردم به دقت در انتخاب موسیقی از آسیب های روحی  جلوگیری  کند .

 کنسرت موسیقی «به همان سادگی»سه شنبه 31 شهریور ماه ساعت 21 در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود علاقمندان جهت تهیه بلیط می توانند به سابت ایران کنسرت مراجعه کنند.

منبع : روابط عمومی
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q