۱۴۰۳ اول تير - 02:25 ب.ظ

میهمانی بل کانتو در شب «آواز زیبا»

میهمانی بل کانتو در شب «آواز زیبا»

نوای فارس: ارکستر و کُر بزرگ بل کانتو به رهبری "نیما پناهی ها"  12، 13 و 14 مهر ماه در تالار رودکی روی صحنه می رود .

"نیما پناهی ها"  آهنگساز و رهبر ارکستر از اجرای قطعاتی بی نظیر از اپراهای ایتالیایی در شب " آواز زیبا "  خبر داد و در ادامه گفت: در این سه شب قطعاتی بسیار مهیج و پرشور از اپراهای وردی، روسینی و پوچینی توسط خوانندگان اپرا و آواز زیبا در کُر بزرگ بل کانتو اجرا می شود.

وی ادامه داد: من کُر بزرگ بل کانتو را کُری سختکوش و متفاوت در اجرای صحیح قطعات ارزیابی می کنم.

رهبر بل کانتو از حضور کنسرت مایستر روسی، "لیکا کاشیرسکایا" خبر داد و در خصوص همکاری با وی افزود:  آشنایی با "کاشیرسکایا" به سابقه همکاری و تدریس ما در دانشگاه موسیقی بازمی گردد. البته قبل از ایشان "آندری پاولوف" نوازنده ماهر اوکراینی به عنوان کنسرت مایستر میهمان با بل کانتو همکاری داشتند.

وی تصریح کرد: "لیکا کاشیرسکایا" دانش آموخته مکتب روس و دارای 35 سال سابقه کنسرت مایستر در ارکستر سمفونیک و تئاتر باله و اپرای گرجستان است و در بسیاری از کشورهای اروپا به اجراهای شکوهمندی از آثار بزرگان موسیقی پرداخته است.

پناهی ها در ادامه عنوان کرد: ارکستر بل کانتو از 20 آبان 1391 آغاز به کار کرده است و در طول این سال ها صدها هنرجو سلفژ، کُر و آواز تربیت کرده است که بسیاری از نوازنده های آن تجربه حضور در ارکستر و اجرای رپرتوارهای ارزشمند موسیقی را یافتند.

گفتنی است کنسرت ارکستر و کُر بزرگ بل کانتو با عنوان " آواز زیبا " در روزهای 12، 13 و 14  مهر ماه در تالار رودکی برگزار خواهد شد.

برای تهیه بلیط این کنسرت می توان به سامانه فروش بلیط iranconcert.com مراجعه کرد.

به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q