۱۴۰۳ اول تير - 02:15 ب.ظ

درفرهنگسرای نیاوران تهران؛کنسرت و مسترکلاس نوازندگان جمهوری چک برگزار می شود

کنسرت و مسترکلاس نوازندگان جمهوری چک برگزار می شود

نوای فارس-کنسرت دوئت ویولن و آکاردئون  با حضور  هنرمندانی از جمهوری چک   14 مهر ماه در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.

به گزارش نوای فارس یاروسلاو سوتسنی نوازنده ویلن و لادیسلاو هوراک نوازنده آکاردئون قرار است در نیاوران قطعاتی از آستور پیازولا، ریچارد گالیانو،الفرد شنیتکه، ریچارد جالیانو و ...  را برای علاقمندان به موسیقی اروپایی اجرا کنند.

یاروسلاو سوتسنی از مهمترین ویولونیست های معاصر در جمهوری چک و از شخصیت های متمایز عرصه ی موسیقی اروپاست . وی موسیقی را  با حضور در کلاس های  پروفسور Porpisil و پروفسور Snitil فراگرفت

فعالیت حرفه ای این هنرمند به عنوان سولیست درکنسرواتوار پراگ و آکادمی هنرهای اجرایی پراگ آغازشد .وی در کنار فعالیت های حرفه ای موسیقی  آموخته هایش را با شرکت در مستر کلاس هایی با ویولون نوازان مشهور جهان نظیر Milstein و Kremerکامل کرد.

 گفتنی است  به منظور آشنایی بیشتر نوازندگان ایرانی  با مهارت ها و تکنیک های  نوازندگی ساز ویولن کارگاه تخصصی آموزش ویولن  نیز در تاریخ دوشنبه 13 مهر ماه ساعت 13 الی 15در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود. حضور در این مستر کلاس برای عموم علاقمندان و هنرجویان رایگان است.

کنسرت  دوئت ویولن و آکاردئون در تاریخ سه شنبه 14 مهرماه ساعت 21 برگزار می شود و علاقمندان جهت تهیه بلیط این برنامه می توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.

منبع : روابط عمومی
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q