۱۴۰۳ سوم تير - 11:29 ب.ظ

به همت «هامین گستر آریا» و در شهر رشت؛عاشقانه های «دنگ شو» در روز بزرگداشت مولانااجراشد

عاشقانه های «دنگ شو» در روز بزرگداشت مولانااجراشد

نوای فارس-کنسرت گروه «دنگ شو» همزمان با روز بزرگداشت مولانا، در شهر رشت برگزار شد. آن ها در این کنسرت که 8 مهر ماه طی دو سانس به میزبانی مجموعه یادگار امام و در سالن نامجو به همت شرکت «هامین گستر آریا» با مدیریت «سید علی میرمحمدی» به روی صحنه رفتند و گروه موسیقی تلفیقی به اجرای منتخبی از قطعات عاشقانه ی خود به همراه تنها آلبوم رسمی شان با نام «اتاق گوشواره» پرداختند.

این اجرا در حالی در شهر رشت برگزار شد که استقبال خوبی از سوی مردم این شهر صورت گرفت که نشان دهنده ی نفوذ تاثیر گذار موسیقی تلفیقی در بین مردم در دیگر شهرهای کشور می باشد. بدین شکل که این سبک از موسیقی در دل مردم جا باز کرده است.

«دنگ‌شو» در حالی مرکز استان گیلان را انتخاب کرد که برای شهرهای زیادی درخواست مجوز برگزاری کنسرت داده‌ و قرار بود که به نوبت به اقصی از جمله شهر های اصفهان، بوشهر، بندرعباس، همدان و...  نقاط ایران سفر کنند. اما متاسفانه «حمیدرضا خسروبیگی» مدیر برنامه های گروه «دنگ شو» اعلام کرد که: «در واپسین لحظات مجوز نهایی اجرا در شهرهای بوشهر و اصفهان داده نشد و در نتیجه دو سانس کنسرت در شهر بوشهر و سه سانس در شهر اصفهان لغو شد که ما به ناچار ادامه فعالیت ها و برگزاری تور کنسرت ها را به بعد از ایام محرم و صفر موکول خواهیم کرد.»

وی در ادامه نیز با ضمن اعلام ناراحتی نسبت به لغو کنسرت های بوشهر و اصفهان گفت: « امیدواریم که روزی «دنگ شو» در بوشهر هم مثل باقی شهرهای ایران و جهان مجاز شود. در نهایت این مژده را به دوستداران «دنگ شو» می دهم که مشغول تولید آثاری در جهت انتشار آلبوم نیز هستیم اما هنوز زمانی برای انتشار مشخص نشده است.»

«طاها پارسا»، «رضا شایا»، «سعید آتانی»، «صبا صمیمی»، «خشایار روانگر»، «ماکان خوی نژاد» و «میلاد باقری» به همراهی «علیرضا کبریایی» صدابردار گروه اعضای «دنگ شو» در این اجرا بودند.


گفتنی است «هامین گستر آریا» برگزار کننده این کنسرت نیز پیش از این سابقه برگزاری کنسرت ها و آنسامبل های موفقی همچون کنسرت گروه «کامنت»، «لیان بوشهر»، «تئاتر موزیکال بانوی زیبای من»، «تئاتر موزیکال اشک ها و لبخند ها»، «جشنواره سه گانه خلیج فارس» و... را در کارنامه هنری خود دارد، که با برگزاری کنسرت گروه «دنگ شو» در شهر رشت دور جدید فعالیت هایش را در عرصه موسیقی پس از یک دوره توقف کاری، شروع کرده است.

 

منبع : اختصاصی نوای فارس
برای دیدن سایز اصلی روی عکس ها کلیک کنید
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q