۱۴۰۳ ششم ارديبهشت - 11:15 ق.ظ

مهردادنصرتی خبر داد:موسیقی تیتراژ «خانواده یک» ساخته شد

موسیقی تیتراژ «خانواده یک» ساخته شد

نوای فارس-محمدعبدالهی:آهنگساز پیشکسوت کشورمان از تولید و ساخت موسیقی برنامه تلویزیونی «خانواده یک»خبرداد و گفت: این موسیقی هم اکنون در مرحله تنظیم به سر می برد.

مهرداد نصرتی ضمن اعلام این خبر به نوای فارس گفت: برنامه «خانواده یک» همان برنامه سیمای خانواده ایران است که دردوره جدید نام آن تغییرکرده است. در ساخت موسیقی این برنامه با زهراعاملی درجایگاه ترانه سرا همکاری داشته ام.

وی درخصوص خواننده این تیتراژ گفت: هنوز برای انتخاب خواننده آن به قطعیت و نتیجه نهایی نرسیده ایم اما از میان روزبه نعمت الهی و امیدحاجیلی قطعا بک نفر اجرای آن را عهده دارخواهد شد. از آنجایی که محوریت این برنامه و همین طور موسیقی آن ازفضایی فانتزی برخوردار است، امیدحاجیلی گزینه مناسب تری برای آن خواهد بود که هنوز با وی بر سراجرای آن به توافق های لازم نرسیده ایم.

این آهنگساز ادامه داد: موسیقی این برنامه هم اکنون توسط هومن نامداری در مرحله تنظیم به سر می برد و قرار است به محض آماده شدن آن را به سیمای شبکه یک برای پخش واگذار کنیم.

برنامه «خانواده یک» از اول ماه محرم از شبکه یک سیمای ایران پخش خود را آغاز می کند. برنامه سیمای خانواده از سال 1373 یکی از پربیننده ترین برنامه های زنده شبکه یک صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران است که در روزهای شنبه تا پنجشنبه هر هفته ساعت 10:22 پخش می شود.

هدف از سری جدید سیمای خانواده ارتقای سطح آگاهی خانواده ها در جهت بهبود زندگی، ترویج سبک زندگی ایرانی، ایجاد صمیمیت و آموزش مهارت های لازم زندگی به خانواده ها و انتقال اطلاعات در حوزه تشکلیل خانواده و تحکیم سلامت خانواده است.

 

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q