۱۴۰۲ هشتم خرداد - 01:02 ب.ظ

در آخرین جمعه تابستانی؛امید حاجیلی کولاک کرد

امید حاجیلی کولاک کرد

نوای فارس : در بیست و هشتمین روز از شهریور و  آخرین جمعه تابستان 1393 امید حاجیلی به همت شرکت رویال هنر پارس به مدیریت مجید عبدی بر روی صحنه رفت .

امید حاجیلی با کنسرت «موج مثبت» آخرین جمعه تابستانی خود را در حالی برگزار کرد که موجی از مخاطبان و هوادارانش را میهمان خود کرده بود.

در این کنسرت که آغاز آن با کلیپی کوتاه از تمرینات گروه بود، صحنه متفاوتی با هنرمندی سیاوش خلبانی طراحی شده بود تا با نردبام های موجود در آن و همراهی هوادارانش منتقل دهنده موج مثبت در آخرین روزهای تابستانی شوند.

این خواننده در اول اجرای خود قطعه «وای وای» را اجرا کرد و سپس به اجرای قطعاتی همچون «برای عاشقی دیره» و «ربابه» را اجرا کرد. اما در اجرای قطعه چهارم اتفاق ویژه ای افتاد که آن هم حضور محسن شریفیان، نوازنده خوب جنوبی بودکه خود سرپرست و آهنگساز گروه نواحی لیان است. این قطعه در واقع پایان بخش اول از این کنسرت بود.

در بخش دوم کنسرت، حاجیلی قطعه معروف «گل نازم» خود را اجرا کرد. پس از آن با حضور وحید و محمد اسدالهی قطعه «دلبر» و سپس «عشق منی»  به اجرا در آمد. حضور  مرتضی کریمی؛ نوازنده عود پس از این قطعه بر روی سن نویدگر اجرای قطعه «باغ مولوی» مرحوم ناصر عبدالهی را می داد که با استقبال بی نظیری از سوی تماشاچیان مواجه شد.این قطعه به یاد این هنرمند از دست رفته، از قطعات به یاد ماندنی این کنسرت بود.

پس از آن گروه «عاشقتم» را با تقدیم به احسان و سولماز اجرا کرد و با انرژِی فوق العاده ای محسن شریفیان مجددا هنرنمایی کرد و قطعه «دینگومارو» از آلبومی با همین عنوان از خود را اجرا کرد که سالن یکپارچه منفجر شد.

سپس قطعات «دوست دارم رو تو به من کی میگی»، «بوم بوم» پایان کنسرت را رقم زدند که قطعات بیز و انتخابی مردم،

 قطعات بعدی بودند که اجرا شدند و به درخواست مردم دو قطعه «دلبر سیاه» و «دلبر» مجددا به اجرا در آمدند.

این کنسرت به لحاظ نورپردازی نیز متفاوت از اغلب کنسرتهای این روزها بود و اجرایی پرهیجان و خاطره انگیز را به این واسطه برای همگان رقم زد.

 

در این کنسرت که به همت موسسه «رویال هنر پارس» به تهیه کنندگی مجید عبدی برگزار شد میهمانانی همچون سعید عرب، هادی کاظمی، محمدرضا مرادی، حامد آرامون، عرفان حسین، سیاوش صدری، شهاب رمضان، مانی جهانتاب ، حمید حامی، عماد طالب زاده و پوریا حیدری ، احسان و سولمازحضور داشتند . مدیریت روابط عمومی این شرکت را علیرضا نصیری به عهده دارد که تمامی هماهنگی با رسانه ها و خبرنگاران به همت وی به نحو احسن انجام شد.

مجید برومند (گیتار بیس)، سینا پرتوی (درامز)، مازیار احمدپور (گیتار الکتریک)، خشایار حیدری (پیانو)، موموریضا (کیبورد، ملودیکا)، حسین شریفی (ترومبون)، سیامک کریم پور (ترومبون)، علی ضرابی (ترومپت)، کامیار ماندگاریان (ترومپت)،همایون نصیری(پرکاشن)، مرتضی کریمی(عود)، بهنام حکیم (بوزوکی)، محسن شریفیان (نی انبان)، وحید اسدالهی (نقاره) و محمد اسدالهی (آکاردئون) نوازندگان گروه امید حاجیلی و  مجید کمالی، فاطمه سمنانی، سمیرا ملک و رامونا نظام زاده (گروه کر) این کنسرت را تشکیل می دادند.

عکسهای علی مجلسی از این کنسرت را در زیر می بینید:

منبع : موسیقی فارس
برای دیدن سایز اصلی روی عکس ها کلیک کنید
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q