۱۴۰۳ ششم ارديبهشت - 12:03 ب.ظ

در اعتراض به نسل کشی و جنایات داعش؛پرفورمنس تناهنگ - دوئت بدن و پیانو برگزار می شود

پرفورمنس تناهنگ - دوئت بدن و پیانو برگزار می شود

نوای فارس-لی لا رضایی: هانیبال یوسف در یک اقدام انسان دوستانه و در اعتراض به نسل کشی و جنایات داعش، به برگزاری پرفورمنس تناهنگ - دوئت بدن و پیانو اقدام کرده است.

وی با اعلام این خبر به نوای فارس گفت: این پرفومنس که در اعتراض به نسل کسی و جنایات گروهک تروریستی داعش برگزار می شود با نوازندگی من و حرکات فرم و بازی یاسر خاسب همراه خواهد بود. ما به این منظور در روز جمعه  ۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۵ تا ۶ عصردر فضای باز تئاتر شهر به صورت رایگان در خدمت میهمانان خود هستیم تا از این طریق با آنها ارتباط برقرار کنیم.

وی ادامه داد: من سال گذشته ایده این پرفورمنس را  به شکل بداهه و البته همراه با نقاشی ، درمحیط باز موزه هنرهای معاصر برای اولین بار انجام دادم. امسال در ادامه همان پروژه با یاسرخاسب که یکی از چهره های حرکات فرم است همراه شدم و از وی دعوت به همکاری کردم. این اقدام به دلیل حس بدی که به جنایات داعش دارم، صورت گرفته است. خواستم که این کار را نیز در همان مسیر انجام بدهم. خوشبختانه  ار این حرکت ما استقبال ومجوزهای لازم برای این برنامه صادر شد.

وی با تاکید بر این که این اولین حرکت هنری در ایران و در اعتراض به این جنایات است، گفت: دز این برنامه که با حمایت انجمن بانوان آشوری شامیرام انجام می شود، رضا موسوی(عکس)، عرفان معصومی(گرافیست)، محمد تامینی(کارگردان ویدیویی) و وهاب ده هفت به عنوان مشاور رسانه ای در کنار ما حضور دارند. مهری آسایش، فربد تعالی و  ماهان نوری نیز در این برنامه ما را همراهی خواهند کرد.

نشست خبری این پرفومنس روز یکشنبه ۳۰ شهریور ساعت ۱۵ در سالن کنفرانس تئاتر شهر برگزار می شود. از همه خبرنگاران محترم دعوت به عمل می آید تا با هماهنگی قبلی در این نشست حضور بهم رسانند.

اصحاب رسانه برای هماهنگی  می توانند با شماره تماس ۸۸۹۴۴۰۰۹- ۸۸۹۴۳۷۰۰ آکادمی موسیقی بن ایل تماس بگیرند.

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q