۱۴۰۳ بيست و نهم تير - 10:03 ب.ظ

کنسرت گروه لیان این بار در نمایشگاه بین‌المللی برگزار می‌شود

کنسرت گروه لیان این بار در نمایشگاه بین‌المللی برگزار می‌شود

نوای فارس: گروه «لیان» بوشهر به سرپرستی «محسن شریفیان» بار دیگر در تهران کنسرت برگزار می‌کند.

این گروه پرطرفدار و باسابقه که شهریورماه سال جاری، دو شب در تالار وحدت تهران به اجرای زنده پرداخته بود، دی ماه امسال مجدداً با هواداران خود در پایتخت دیدار خواهد کرد. بر این اساس، گروه لیان به سرپرستی «محسن شریفیان» و خوانندگی «آکا صفوی»، 29 دی 1394 برای اولین بار در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران روی استیج خواهد رفت.

«علی حق‌شناس» مدیر شرکت «کامیاب بهاران» و تهیه‌کننده کنسرت و آلبوم گروه لیان ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: «با توجه به استقبالی که از کنسرت قبلی گروه لیان در تالار وحدت به عمل آمد و بلیت‌های کنسرت در مدت کوتاهی به فروش رسید و برنامه برای یک شب دیگر تمدید شد، این بار کنسرت محسن شریفیان و گروه لیان را در سال بزرگتری برگزار خواهیم کرد.» حق‌شناس افزود: «البته برای کنسرت قبلی هم سالن بزرگتری را در نظر داشتیم و تمایل داشتیم که کنسرت در سالن همایش‌های برج میلاد تهران برگزار شود که این امر محقق نشد و این بار کنسرت گروه لیان در سالن بزرگ میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.»

این تهیه‌کننده همچنین گفت: «بلیت فروشی برای این کنسرت از عصر شنبه (14 آذر 94) آغاز شده و نشست خبری آن نیز به زودی برگزار خواهد شد و تاریخ آن متعاقباً اعلام می‌شود.»

محسن شریفیان نیز در خصوص کنسرتِ پیشِ رو گفت: «گروه لیان 21 سال سابقه دارد و با وجود آثار متعدد، اضافه کردن قطعات جدید در کنسرت‌ها کار سختی نیست. مشکلی که همیشه در کنسرت‌های گروه لیان با آن مواجه هستیم، این است که کدام قطعات را از اجرا حذف کنیم! چرا که هر کدام از آثار، بخشی از هویت فرهنگی ما است و مورد توجه طیفی از مخاطبین است و همیشه این نگرانی را داریم که مبادا با حذف قطعه‌ای از کنسرت، موجب نارضایتی عده‌ای از مخاطبین شویم.»

این نوازنده سرشناس نی‌انبان افزود: «گروه لیان در این سال‌ها به مخاطبینش ثابت کرده که همیشه در برنامه‎هایش حرف جدید برای گفتن دارد و کنسرت دی ماه هم از این قاعده مستثنا نیست. این بار تغییری در نوازندگان گروه هم داریم.»

محسن شریفیان و گروه لیان، به دلیل برگزاری کنسرت‌های پرشور و کسب موفقیت‌های بین‌المللی در سال‌های اخیر مورد توجه قرار گرفته‌اند.

به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q