۱۴۰۳ سي خرداد - 02:47 ب.ظ

Minus1 هم به روی زمین آمد

Minus1 هم به روی زمین آمد

نوای فارس: پس از سالها فعالیت، گروه موسیقی Minus1 هم مجوز انتشار آلبوم خود را از وزارت ارشاد دریافت کرد.
در این زمینه رضا کریمی تبار، مدیرمسئول نشر موسیقی کوک و مدیربرنامه های گروه به خبرنگار نوای فارس گفت: آلبوم علم باران سومین آلبوم گروه Minus1 و البته اولین آلبوم رسمی گروه میباشد که تمامی مجوزهای لازمه برای انتشار را از دفتر موسیقی وزارت ارشاد دریافت کرده است و تا چند روز آینده بصورت گسترده در بازار موسیقی کشور توزیع خواهد شد. این آلبوم شامل 9 قطعه میباشد که تماما از قطعات جدید گروه میباشد به جز یک قطعه از آثار قدیمی که آن هم با تنظیم جدیدی در این آلبوم به گوش هواداران گروه خواهد رسید.


وی درباره عوامل تهیه و تولید آلبوم افزود: اعضای گروه Minus1 را مسعود فیاض زاده (آهنگساز، تنظیم کننده و گیتار الکتریک)، سعید فیاض زاده (گیتار بیس)، شهرام شقایق (کیبورد)، علی باغفر (درامز)، حامد مُبرز (خواننده) و سیامک بغدادی (خواننده و گیتار الکتریک) تشکیل میدهند که تمامی ترانه های آلبوم سروده ی سعید توانایی میباشد و میکس و مستر نیز توسط رامین مظاهری انجام شده است. تهیه کنندگی این آلبوم را نیز حامد بهداد بازیگر توانمند سینمای کشور بعهده دارد و تمامی مجوزها از طریق نشر موسیقی کوک دریافت شده است و نیز پخش آلبوم بعهده مرکز پخش موسیقی رها میباشد.


مراسم رونمایی از آلبوم موسیقی علم باران جدیدترین آلبوم گروه Minus1 روز پنجشنبه 26 آذرماه ساعت 17 در شهرکتاب فرشته با حضور اعضای گروه و تمام عوامل تولید و پخش برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q