۱۴۰۳ ششم ارديبهشت - 12:01 ب.ظ

با همکاری سعید امیر اصلانی؛آلبوم مجاز بابک امینی منتشر می شود

آلبوم مجاز بابک امینی منتشر می شود

نوای فارس-لی لا رضایی: سعید امیر اصلانی از همکاری خود با بابک امینی در قالب یک آلبوم خبر داد.

 

سعید امیر اصلانی در گفت و گو با نوای فارس با اعلام خبر همکاری خود با بابک امینی گفت: اولین آلبوم بابک امینی با ترانه هایی از من به شکل مجاز منتشر خواهد شد. این آلبوم قرار است به صورت مجاز منتشر و روانه بازار موسیقی کشور شود.

 

وی با تاکید بر اینکه این آلبوم بی عنوان اولین آلبوم بابک امین به شکل مجاز است، افزود: تاکنون تمامی ترانه های این آلبوم را من سروده ام و به عنوان تنها ترانه سرا تا این لحظه در این آلبوم حضور دارم.

امیراصلانی همچنین درباره همکاری های دیگر خود با دیگر خوانندگان گفت: در ادامه همکاری های خود با خوانندگان جوانی همکاری می کنم که اسم و رسم ندارند اما در این زمینه چهره های خوبی خواهند شد.

وی درباره همکاری خود با چهره های جوان گفت: کارکردن با خواننده های جوان با استعداد که اتفاقا توقعی هم ندارند و حرف گوش کن تر هستند، بسیار لذت بخش است و من از این همکاری خرسند هستم. از این میان می توان به خواننده هایی همچون جواد عشقی، امیر حسینی، شهروز و ... نام برد.

امیراصلانی که اخیرا پروژه ارکسترالی را با حسام الدین سراج در دست انجام داشت درخصوص سرنوشت این پروزه گفت: این قطعه ارکسترال با شعری از قیصر امین پور تولید شد که آن را با همکاری  ارکسترملی ضبط کردیم. این قطعه از ساخته های من است که با صدای خواننده خوش صدای سنتی خوان کشورمان حسام الدین سراج اجرا شده است.

وی ادامه داد: کلیپ این قطعه از ساخته های من است و کارگردانی اش را شخصا عهده دار بوده ام.این کلیپ قرار است به زودی از رسانه های ملی و همین طور شبکه های مختلف اجتماعی  پخش شود.

سعید امیر اصلانی از ترانه سرایان و آهنگسازان دهه اخیر بوده است که همکاری های بسیاری با خوانندگان مطرح کشور داشته است.

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q