۱۴۰۳ بيست و نهم ارديبهشت - 05:03 ب.ظ

جشن امضای آلبوم «شانزه لیزه» برگزار شد

جشن امضای آلبوم «شانزه لیزه» برگزار شد

نوای فارس: روز پنج‌شنبه،سوم دی‌ماه در کتاب‌فروشی گاندو از اثر « آزاده مهدوی آزاد» بانام «شانزه لیزه»  در حضور عوامل این اثر و علاقه‌مندان رونمایی و به همین بهانه جشن امضای این اثر نیز برگزار شد.

شانزه لیزه نام آلبومی است به نوازندگی ساز دهنی آزاده مهدوی آزاد که با اقبال خوبی رو به رو شده و در مدت زمان اندکی که وارد بازار موسیقی شده جای خود را در میان مخاطبین موسیقی باز کرده است.

گفتنی است؛ آلبوم بی‌کلام « شانزه لیزه » هشت قطعه دارد که اکثر آن‌ها قطعات فرانسوی شناخته‌شده در سبک‌های مختلف ازجمله راک، کانتری و … هستند که با ساز هارمونیکا نواخته شده‌اند.

رونمایی این اثر به دلیل ازدحام جمعیت با نیم ساعت تأخیر و اجرای زنده دو قطعه اول از آلبوم که هر دو از ساخته‌های  « جو داسین» بودند همراه بود و علاقه‌مندان آلبوم را با امضای مؤلف اثر تهیه کردند.

از چهره هایی که در این مراسم حضور داشتند می توان به فرزانه زابلی نایب رئیس انجمن دوستی ایران و فرانسه،مهتاب رخصتی ترانه سرا و تهیه کننده و استاد علیرضا عیسی خانی اشاره کرد.

آزاده مهدوی آزاد پس از اجرای قطعات صحبت کوتاهی در مورد آلبوم انجام داد و به این موضوع اشاره داشت که این آلبوم با هزینه شخصی خود ایشان و به‌طور شخصی جمع‌آوری‌شده است  و نتوانسته بود از نوازنده‌های بهتری استفاده کند و با توجه به این شرایط از  اینکه این آلبوم که آذرماه منتشرشده است  دومین آلبوم پرفروش بعد از خداوندان اسرار بود احساس شگفت‌زدگی کرد و از استقبال علاقه‌مندان ابراز خرسندی کرد.او همچنین به پخش شدن قطعات و خبر آلبوم در رسانه‌های روسی ، چینی ، آذربایجان و... نیز خبر داد.

مهدوی آزاد  در ادامه در مورد انتخاب قطعات به حسی بودن آن‌ها اشاره کرد و بااینکه هیچ آشنایی از زبان فرانسه نداشته به ارتباط خوبی که با این قطعات برقرار می‌کرده اشاره کرد و از خانم فرزانه زابلیه که از کانون ایران_فرانسه در جمع حضور داشتند تشکر و از احتمال همکاری با ایشان سخن گفت.

در پایان صحبت‌ها مهدوی آزاد از عوامل و همراهانش در تولید آلبوم ازجمله شرکت آوای سوته دلان ناشر اثر و پخش رها تشکر کرد.

در ادامه عکس های مهان تهرانی از این مراسم را ببینید:

برای دیدن سایز اصلی روی عکس ها کلیک کنید
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q