۱۴۰۳ چهارم تير - 12:17 ق.ظ

کنسرت های گروه «دنگ شو» لغو شد

کنسرت های گروه «دنگ شو» لغو شد

نوای فارس سمانه سادات امینی: روز پنج شنبه 10 دی ماه، مجتبی حاتم پور رییس هیات مدیره موسسه «آوای فروهر»، خبری مبنی بر لغو شدن کنسرت های گروه «دنگ شو» در تاریخ های 30آذر، 1،7،18 و 19 دی ماه به علت عدم صدور مجوز های لازم برای اجرای کنسرت، در صفحه شخصی خود، منتشر کرد. طبق نوشته او این موضوع علاوه بر سرخوردگی گروه سبب خسارت مالی زیادی نیز شده است و دلیلی برای این امر از جانب مسئولان مربوطه اعلام نشده است و این گروه موسیقی تلفیقی مظلومانه دوران محکومیت خود را سپری می کند.

قبل از انتشار این خبر از سوی حاتم پور، حمید خسرو بیگی مدیر برنامه های گروه دنگ شو، نیز ضمن انتشار گفت و گوی خود با خبرگزاری مهر در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، از کارشکنی های شبکه «رادیو جوان» که باعث بروز مشکلاتی برای این گروه موسیقی شده است، خبر داد.

خسروبیگی در گفت و گو با نوای فارس اظهار داشت که تاکنون دلیل اصلی صادر نشدن مجوز های این گروه اعلام نشده و تنها دلیلی که به نظر می رسد پخش بدون اجازه قطعه های این گروه موسیقی در شبکه رادیو جوان موجب این امر شده باشد. وی افزود که با پیگیری های موثر تمامی عوامل، امید است به زودی مشکلات پیش رو برطرف شده و شاهد کنسرت این گروه موسیقی در آینده نزدیک باشیم.

به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q