۱۳۹۹ نوزدهم مرداد - 09:17 ب.ظ

گزارشی مفصل از کنسرت گروه «سون»شمارش معکوس با طعم شیرین هیجان

شمارش معکوس با طعم شیرین هیجان

نوای فارس- مهرنوش قضاوتی: گروه سون در 17 و 18 دی ماه، کنسرت زمستانی خود را اجرا کردند و سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران این بار با اجرا گروه سون در زمستان گرم شد.

این کنسرت هم مانند دیگر کنسرت ها با تاخیری متداول شروع شد. با خاموش شدن چراغ های سالن و نمایان شدن لوگو موسسه فرهنگی - هنری «آوای دوران» صدای جیغ و دست جمعیت که از ارکستر برای روی سن آمدن دعوت می کرد به اوج خود رسید. جملات «امشب سورپرایز خواهید شد»!  و «آماده اید»؟ به ترتیب روی مانیتور ها نقش بست. سپس شمارش معکوس آغاز شد. هرچه اعداد روی مانیتور پایین تر می آمد هیجان بیشتر می شد. پس از عدد یک که با فریاد جمعیت همراه بود، سن روشن شد و ارکستر شروع به نواختن کرد. هر سه خواننده روی سن آمدند و قبل از شروع آهنگ به هر سه سوی سالن سلام دادند.
پس از قطعه «من بی تو می میرم» که اولین قطعه امشب بود. گروه مشغول به حال و احوال با طرفداران خود شد. امشب آمدیم تا به همه ما خوش بگذرد. امشب یک شب رویایی خواهیم داشت، قول می دهیم ... .

«این که تو عاشق منی زیبا ترین باور منه...»
تمام عشق ما شما هستید. چه شبی قرار است بشود امشب! ما دیشب یک قطعه منتشر کردیم، دوست داشتیم این اتفاق زودتر رخ بدهد، اما ما به احترام طرفداران مان یک شب مانده به کنسرت آن را منتشر کردیم تا بگوییم مسائل مالی برای ما هیچ اهمیتی ندارد. سپس قطعه « باور»  اجرا شد.

«دوست داشتن منو چرا نمی تونی باور کنی / آتیش این عشقو شاید دوست داری خاکستر کنی...»
برای آهنگی که می خواهیم اجرا کنیم، به همکاری شما نیاز داریم. جمعیت از همان ابتدا آهنگ «یه راهی پیش روم بذار» پر شور به هم خوانی پرداختند. این قطعه پر انرژی با صدای فریاد جمعیت به پایان رسید.

«نرو خواهش می کنم، فقط یه لحظه صبر کن / که هنوز حرف نگفته واسه تو خیلی دارم ...»
به تهرانی ها خوش میگذره؟ دست و جیغ حاضران نشان از پاسخ مثبت شان بود. گروه «سون» طرفداران شان را به هم خوانی و تکان دادن منظم دست ها شان دعوت کردند.

«برو دروغ گو بذار تنها بمونم / عشقی نمونده اینو از چشات می خونم ... »
در این قطعه من می خواهم برای شما پیانو بزنم. خیلی درخواست این قطعه را داشتیم. البته دو قطعه جدید هم امشب اجرا می کنیم. ما دنبال هیچ چیز جز عشق شما نبودیم. قطعه «دروغ گو» از اولین آلبوم آن ها، با پیانو نوازی آرش قنادی در سالن طنین انداز شد.

«شنیدم از بارون تو هیچ خیابونی بدون من قدم نمی زنی ... »
قطعه «من عاشقت میشم» همراه با نوشته شدن ترانه آن روی مانیتور خوانده شد تا جمعیت دست از هم خوانی نکشند. هرسه از این که این آهنگ را این همه خوب خواندید شگفت زده شدیم.

«نذاشتی جلو چشمات برم از دست / چقدر چشمای تو تعیین کننده است ...»
«اولین عشق» همراه با پخش کلیپی جدید از این گروه اجرا شد. با این که این قطعه در شب قبل منتشر شده بود، طرفداران آن ها، آن را از حفظ می خواندند.

«سردی نگاه بشکن، فاصله سزای ما نیست ...»
«واست می میرم» درخشان ترین قطعه امشب بود که هم خوانی بی نظیر جمعیت آن را به پایان برد.
«خواهش»، «ادعا»، «همش به تو فکر می کنم»، «بوی عید»، «ستاره»، «عشق من»،... یکی پس از دیگری اجرا شدند. آن ها درتمامی قطعات جمعیت را به هم خوانی و تشویق دعوت می کردند. حاضران سالن میلاد  دراجرا امشب یک لحظه هم سکوت نکردند.

«دوستت دارم تو قلب من فقط تویی ...» 
بالاخره قطعه پر تقاضا «دوستت دارم» که از شروع کنسرت می شد نام آن را از میان جمعیت شنید به عنوان قطعه پایانی خوانده شد و با تکنوازی زیبا اعضا ارکستر به اجرا گرم امشب پایان داد.
بهروز علیاری (کیبورد و پیانو)، احمد حضرتی (بوزوکی وگیتار الکتریک)، سعید حسن زاده (گیتار باس)، محمد زمانی (کیبورد)، حمید نصراللهی (پرکاشن)، پژمان فرهمند (پرکاشن)، محمد رضوانی زاده (گیتار کلاسیک و الکتریک)، هادی جداری (ساکسفون)، پیمان لطیفی (درامز)، حسین کیانی (ترومپت)، حسین شریفی (ترومبون) ارکستر امشب را تشکیل می دادند.
محمد رضا فروتن، یاشار خسروی، صدرالدین حسین خانی مهمانان سانس دوم این کنسرت زمستانه بودند.

تیم خبری نوای فارس از همکاری بی دریغ امیر هوشنگ امیر شکاری و روابط عمومی و حراست نمایشگاه بین المللی تهران کمال تشکر را دارد.

در ادامه عکس های علی مجلسی از این کنسرت را ببینید:

به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q