۱۴۰۳ چهارم تير - 12:33 ق.ظ

آلبوم تلفیقی با طرفداران تلفیقی

آلبوم تلفیقی با طرفداران تلفیقی

نوای فارس – سارا سعیدی: شنبه 19 دی ماه 94 در شهر کتاب تجریش، دومین آلبوم شخصی پویا نیک پور با نام «خارج از تصور» به همراه نوازندگان این آلبوم و خوانندگانی هم چون رضا صادقی و مصطفی یگانه رونمایی شد. 

در این میان طرفداران رضا صادقی با سبک و سیاق خاص خودشان یعنی لباس های مشکی فضای شهر کتاب تجریش را در این روز سرد زمستانی گرم کردند. رضا صادقی در قطعه خارج از تصور با پویا نیک پور هم خوانی کرده است.

پس از خریداری آلبوم ها، اعضای گروه آلبوم ها را امضا می کردند و سپس با طرفداران خود عکسی های یادگاری می گرفتند. سبک این آلبوم تلفیق پاپ، جز است. افرادی نام آشنا و حرفه ای هم چون همایون نصیری، دارا دارایی، مسعود همایونی، یاشار خسروی، بابک صفرنژاد در این آلبوم نوازندگی کردند. مهدی ایوبی نیز ترانه های این آلبوم را سروده است. 

«امروز و دیروز»، «مثل روز اول»، «ردپا»، «رابطه»، «مکث»، «تنهایی»، «وقتی می خندی»، «خارج از تصور»، «تقویم تکراری» و «فرشته من» قطعات این آلبوم است. 

پویا نیک پور و رضا صادقی یادداشت هایی را به شرح زیر بر روی کاور این آلبوم نوشته اند: 

پویا نیک پور:  روزگار به سرعت برق و باد میگذرد و از ما تنهاصدایی،یادی و شاید برگی از خاطرات بیاد میماند،در البالی این تقویم تکراری،یادداشتهای از جنس موسیقی و ترانه مقدمات آلبوم خارج از تصور را فراهم آورد،بهانه ای برای باهم بودن و همدلی...موسیقی و ترانه،عشق و اما ردپای زمان... 

رضا صادقی: خارج از تصور را باید با نگاهی خارج از تصور دید و شنید و همراه بود و این اثر بیش از شنیدنی بودن فهمیدنی است.

در ادامه عکس های مرجان عابدینی از این مراسم را ببینید:

برای دیدن سایز اصلی روی عکس ها کلیک کنید
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q