۱۴۰۳ سوم مرداد - 02:39 ق.ظ

گزارش نوای فارس از کنسرت گروه لیانمحسن شریفیان: ما داریم راه می رویم، اذیت نکنید

محسن شریفیان: ما داریم راه می رویم، اذیت نکنید

نوای فارس پریا حیرتی: کنسرت گروه بوشهری لیان، 29 دی ماه مصادف با تولد امام حسن عسگری در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

این کنسرت با استقبال خوب تهرانی ها رو به رو بود، به طوری که چند روز قبل از اجرا تمام بلیت های کنسرت فروخته شد. با پخش ویدیو هایی از این گروه که کنار ساحل خلیج فارس ساز می زدند، اعضای ارکستر به روی صحنه آمدند.

حمید اکبری، حسین سنگسر، مرتضی پالیزدان، محمود بردک نیا، مهدی شریفیان، امین سلیمیان، ایمان قاسمی، حمزه مقدم به همراه محسن شریفیان و خوانندگی آکا صفوی اعضای گروه لیان را تشکیل می دادند.

حرکات نمایشی اعضای ارکستر از همان ابتدا باعث القا هیجان به تماشاگران بود و تماشاگران در تمام لحظات کنسرت با تشویق هایشان گروه را همراهی می کردند.

بعد از گذشت چند قطعه نوبت به اولین سوپرایز این کنسرت رسید. 29 دی مقارن با تولد محسن شریفیان و آکا صفوی بود. به همین منظور ویدیویی برای سوپرایز این دو تهیه شده بود. ابتدا مادر محسن شریفیان با پسرش صحبت کردو سپس امید حاجیلی، احسان حق شناس، حسین سلیمانی، علی حق شناس و جناب خان تولد این دو را تبریک گفتند. بعد از اتمام ویدیو شریفیان بیان کرد که یکی از آرزو هایش این است که مادرش کنسرت وی را ببیند.

یکی دیگر از سوپرایز های این برنامه تلفیق موسیقی آذربایجان با بوشهر بود. وحید اسدالهی به همراه محمد و رضا اسدالهی با اعضی لیان پیوستند تا «ساری گلین» و «خیام خوانی» اجرا کنند. از این سوپرایز نیز استقبال خوبی شد و تماشاگران رضایت خود را از این تلفیق با تشویق هایشان اعلام کردند.

این کنسرت ثابت کرد که مردم همیشه استقبال خوبی از موسیقی بومی ایران دارند و باید بیشتر از این نوع موسیقی حمایت شود تا بتوانیم بیشتر شاهد اجراهای این چنینی باشیم. البته رقص و حرکات نمایشی جز اصلی موسیقی بومی ایران است و نباید آن را حذف کرد. محسن شریفیان در این شب خطاب به مسئولان گفت: ما داریم راه می رویم، لطفا اذیت نکنید. 

محمد بحرانی، حسین شریفی، شاهین بهرام نژاد، امیر دانایی، محسن خاش، احسان امیدی و احسان حق شناس مهمانان این کنسرت بودند.

کنسرت لیان به همت موسسه «کامیاب بهاران» و تهیه کنندگی علی حق شناس برگزار شد. سیاوش خلبانی نیز مسئولیت طراحی دکور، کارگردان هنری و مدیریت اجرایی را برعهده داشت.

تیم خبری نوای فارس از همکاری بی دریغ گروه هنری 17 به مدیریت حمیدرضا امینی و حراست و روابط عمومی سالن میلاد کمال تشکر را دارد.

عکس های شیرین رسام را از این اجرا شاهد باشید:

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q