۱۴۰۳ سي و يکم ارديبهشت - 12:52 ب.ظ

دورهمى پالت در ميان طرفدارانش و به ياد فرهاد مهراد برگزار شدآلبوم تصويرى پالت منتشر مى شود

آلبوم تصويرى پالت منتشر مى شود

نوای فارس: سه شنبه 29 دی ماه، اعضاى پالت به بهانه بازنشر آلبوم آقاى بنفش، مراسمى را درمجتمع پالاديوم براى ديدار با مخاطبان خود تدارک ديده بودند. این برنامه باسالگرد تولد زنده‌یاد «فرهاد مهراد» همزمان شده بود كه به مناسبت اینتقارن، قطعه‌ای از او را اجرا كردند.

در کنار صحبت‌های اعضای گروه با مخاطبان و حاضرین، ویدئوی قطعه«ماهی و گربه» به همراه بخش‌هایی از تور شهرستان‌ها پخش شد و روزبهاسفندارمز با اشاره به درخواست هاى مكرر براى اجرا در شهرستان ها گفتدر خيلى از شهرستان ها مثل اصفهان، يزد، مشهد و... همانند خيلى از گروههاى ديگر موسيقى اجازه اجرا ندارند، اما تلاش مى كنند تا بتوانند به زودىبا نخاطبان خود در نقاط مختلف ايران ديدار كنند. 

روایت داستان آشنایی با «گیزبرت نیپهاوزن» و پخش تصاويرى از اوبهانه‌ای بود تا موزیک ویدئوی «اینجا شهر من نیست» با صدای پالت و اینخواننده آلمانی زبان پخش شود. نمایش تصاویری از مراسم رونمایی آلبوم«شهر من بخند» به همراه بخش هايى از 9 شب اجرای گروه در تالار وحدت واجراى آخر پالت در برج میلاد قسمت هاى دیگری از دورهمی پالت بامخاطبانشان بود. همچنین در هنگام پخش ویدئوی قطعه «خونه مادربزرگه»،«بهرام دهقانیار» آهنگساز اصلى اين موسيقى که در جمع حضور داشت بهحضار معرفی و مورد تشویق قرار گرفت. 

در بخش پايانى برنامه اعضاى پالت سورپرايزهاى ويژه‌اى براى حاضرانتدارك ديده بودند و با پخش تصاويرى از حضور اعضای این گروه در كشوربرزيل اعلام كردند كه همزمان با جام جهانی بعدی فیلم کامل حضورشان دراين كشور منتشر می‌شود.

اما سورپرایز اصلی پالت پخش ویدئوی «از سرزمین‌های شرقی» برای اولینبار بود که استقبال خوب مخاطبان را به دنبال داشت. آنها همچنین اعلامکردند که تا عید نوروز یا اوایل سال 95 آلبوم تصویری پالت هم منتشرمی‌شود كه شامل اجراهاى زنده پالت و تعدادى كليپ تازه و مستندهاىهيجان انگيز از اين گروه خواهد بود.

در انتها اميد نعمتى با يادى از فرهاد و اشاره به تاثيراتى كه روى آنهاداشته، به مناسبت سالروز تولد اين هنرمند، برنامه را به او تقديم كرد و باخواندن قطعه «يه شب مهتاب» مراسم به پايان رسيد.
رونمایی از پکیج جدید آلبوم «آقای بنفش» و جشن امضای آثار این گروه وثبت عکس‌های یادگاری اعضا با مخاطبان هم حسن ختام این مراسم بود.

عکس های پریسا طاولی را از این برنامه شاهد باشید:

به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q