۱۴۰۳ اول تير - 01:55 ب.ظ

به سکانداری محمدحسین عابدی؛کامنت با مسیر باد به آزادی می رسد

کامنت با مسیر باد به آزادی می رسد

نوای فارس-کنسرت گروه موسیقی کامنت به سرپرستی محمد حسین عابدی و خوانندگی کیان پور تراب 2 و 3 بهمن در سالن اصلی مجموعه برج آزادی برگزار می شود.

به گزارش نوای فارس، گروه کامنت از سال 1389 فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد و شاید بتوان گفت نخستین گروهی در ایران است که موسیقی راک را به صورت اصولی اجرا می کند؛ این در حالی است که اعضای این گروه هر کدام دارای سابقه فعالیت چندین ساله در زمینه موسیقی هستند.

کامنت سال 93 آلبوم از دست رفته را منتشر کرد و در همان سال 6 اجرا در سالن اریکه ایرانیان داشت. اکنون این گروه با وقفه ای طولانی نخستین اجرای سال 1394 خود را در برج آزادی روی صحنه می برد. گروه موسیقی کامنت مهرماه امسال نیز، جایزه بخش کارشناسی موسیقی راک را از سومین جشن سالانه موسیقی ما دریافت کرد.

کیان پور تراب (خواننده و نوازنده گیتار کلاسیک)، نیما رمضان (گیتار کلاسیک)، آرین کشیشی (گیتار بیس)، بردیا امیری (درامز) و اشکان آبرون (کیبورد) قرار است در این اجرا قطعاتی چون هی تو، با مسیر باد، کی می رسیم، شاید ها و... را اجرا کنند. همچنین جدیدترین قطعه گروه با نام بیداری ما که شب یلدای امسال پخش شده است نیز اجرا خواهد شد.

کنسرت گروه موسیقی کامنت به سرپرستی محمد حسین عابدی و خوانندگی کیان پور تراب 2 و 3 بهمن از ساعت 18:30 و 21:30 در سالن اصلی مجموعه برج آزادی برگزار می شود.

علاقمندان می توانند جهت تهیه تعداد محدودی از بلیت های باقیمانده به نشانی اینترنتی www.iranconcert.com مراجعه کنند

به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q