۱۴۰۳ چهارم تير - 12:32 ق.ظ

گزارش مفصل نوای فارس از کنسرت محمد علیزادهمهمانی با شکوه محمد علیزاده در جمع صمیمی دوستدارانش

مهمانی با شکوه محمد علیزاده در جمع صمیمی دوستدارانش

نوای فارس - مهرنوش گرمابي: محمد علیزاده خواننده محبوب و با اخلاق موسیقی پاپ در شامگاه 4 بهمن 1394 در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به همت موسسه فرهنگی و هنري «ایران گام» به روی صحنه رفت.
هيجان دوستداران این خواننده محبوب باعث شده بود تا طرفدارانش ساعت ها پیش از اجرای مراسم کناردرب سالن تجمع پیدا کنند. در هر رده سني آمده بودند و برای دیدار با هنرمند محبوب خود ثانیه شماری می کردند. در مدت بسیار کوتاهی سالن میلاد مملو از دوستداران  محمد علیزاده شد و كم کم شمارش معکوس برای پایان این انتظارآغاز شد. با تشویق های مکرر حاضرین نوازندگان به روی استیج حاضر شدند و شروع به نواختن سازهای خود کردند. محمد علیزاده با خواندن ترانه زیبای «این اولین باره» و تشویق بی وقفه دوستداران خود به استیج ظاهر شد تا این بار نیز از صمیم جان برای طرفداران خود به اجرای برنامه بپردازد. قطعه «هواتو كردم» دومین اثری بود که توسط محمد علیزاده و گروهش اجراشد و پس از آن با اجرای قطعه احساسی «زخم» برنامه خود را ادامه داد. قطعه «کجا میری؟» را با همراهی حضار اجراکرد و با گفتن این موضوع که برخی از آدم ها افاده ای و حسود هستن چون چیزی باارزشی در زندگی ندارن به سراغ قطعه «فکرشم نکن» رفت ،«بی حوصله»،«حس آرامش »،«میشه نگام کنی »،«دل بی تو غم زده»،«اشتباه»،«غم دنیاست»،«خیلی خوشحالم»،«همینه که هست»،«شهرباران»،«برگرد» با هنرنمایی تک تک نوازندگان به ترتیب اجرا شدند .قطعه بی نظیر «جزتو» پایان بخش سانس اول کنسرت محمد علیزاده بود.

محمد علیزاده در فواصل اجرای قطعات خود با نگاهی رو به آسمان ازلطف و رحمت بی کران خداوندی یاد کرد که او را عاشقانه در آغوش گرفته و بارها خداوند را برای تمام مهربانی هایش شکر کرد. در ادامه محمد علیزاده با  معرفی متفاوت مدیر برنامه های خود آقای «صدرالدین حسین خانی» از او به عنوان یک دوست و همراه همیشگی یاد کرد .
محمد علیزاده با اجرای بخشی از ترانه های آلبوم جدید دوستداران خود را سورپرایز کرد. و نوید آلبومی شنیدنی و متفاوت را به مخاطبان خود داد.
از نکات ویژه اجرا می توان به حضورخاص ترین طرفدارمحمد علیزاده یعنی «امیر محمود جمال پور» نوجوانی که با وجود بیماری حاضر به تحمل سرمای پایتخت شده بود و به همراه مادرش در کنسرت شب گذشته محمد علیزاده حضور پیدا کرده بود اشاره کرد. 
ایمان ذاکری، علی شهبازی نوازنده، علی پورنگهبان، عظیم روحانی، محمد شعبانی، بهمن میرزاده، اشکان موسوی، سعید عباسی ،اشکان صدیق آذر، امیر حسین اویسی، محمد علیزاده را در این اجرا همراهی کردند.
در ادامه عکس های علی مجلسی را از این کنسرت ببینید:

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q