۱۴۰۳ بيست و نهم ارديبهشت - 04:42 ب.ظ

لوریس چکناواریان مهمان برنامه ساعت 25

لوریس چکناواریان مهمان برنامه ساعت 25

نوای فارس: ساعت ۲۵ این هفته ۸ بهمن ماه با حضور لوریس چکناواریان رهبر ارکستر، آهنگساز و خالق سمفونی های باشکوهی چون  پردیس و پریسا، رستم و سهراب، سیمرغ و... به روی آنتن شبکه ۵ سیما می رود.
این برنامه در راستای تخصصی تر شدن و بررسی جدی تر سبک های مختلف موسیقی هر هفته از برنامه را به گفت و گو با یکی از اساتید موسیقی و پرداختن به اتفاقات و حاشیه ها اختصاص داده است که در برنامه این هفته خود به بحث موسیقی کلاسیک و بهره گیری از سخنان این هنرمند بزرگ می پردازد. 

لوریس چکناواریان در مقابل دوربین ساعت ۲۵ قرار گرفته و از تجربیات و درس های زندگی خود برای مخاطبان برنامه سخن می گوید.

همچون روال هفته های اخیر دیگر بخش های برنامه نیز با پرداختن به موسیقی نواحی، موسیقی اصیل ایرانی، موسیقی فیلم و اخبار برای مخاطبان پخش می شود.

گفتنی ست؛ برنامه موسیقی «ساعت 25» هر هفته پنجشنبه شب ها ساعت 00:30 به صورت زنده به روی آنتن شبکه 5 سیما می رود. عوامل و دست اندرکاران این برنامه؛ تهیه‌کننده؛ محمود محمودی٬ کارگردان؛ احمد اطراقچی٬ سردبیران؛ حمیدرضا ترکاشوند و زهرا صفایی٬ مجری؛ محمودرضا قدیریان٬ امیرحسین مدرس، مدیر تولید؛ آرش جهانشاه٬ تصویر و نور؛ مهداد هوشیاری٬ تدوین؛ سارا معلم، مسعود صنم و شبنم آدینه، دستیاران؛ عباس هوشیاری، محمد بنایی و روابط عمومی؛ شیوا خورسند است.

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q