۱۴۰۳ سوم تير - 11:40 ب.ظ

گزارش مفصل نوای فارس از کنسرت بابک جهانبخشدر بی برفی تهران, برف پرطرفدارشد

در بی برفی تهران, برف پرطرفدارشد

نوای فارس – سمانه سادات امینی: 12 بهمن ماه، بابک جهانبخش طی دو سانس به روی صحنه سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران رفت تا برای هوادارانش شبی به یاد ماندنی را رقم بزند.

اجرای سانس اول با تاخیری 45 دقیقه ای درحالی آغاز شد که کمتر صندلی خالی در سالن به چشم می خورد و جمعیت با فریادهایشان از گروه دعوت می کردند تا به روی صحنه بیایند.

اولین قطعه در این سانس، قطعه قدیمی و خاطره انگیز «پناهم بده» بود که با همراهی جعیت حاضر در سالن اجرا شد. بابک جهانبخش در حین اجرای قطعه اول، به جمعیت حاضر خوش آمد گفت و برای آن ها آرزوی شبی به یاد ماندنی کرد.

جهانبخش با ابراز خوشحالی از بهتر شدن وضعیت سینما و موسیقی در کشورمان، از تمامی عوامل و به ویژه مدیر کل دفتر موسیقی، وزارت ارشاد و اداره اماکن تشکر کرد.

به درخواست هواداران بابک جهانبخش بسیاری از قطعات قدیمی و خاطره انگیز او در این کنسرت اجرا شدند. قطعات «مدار بی قراری»، «تو چشمای منی»، «دلتنگی»، «عذاب»، «دوست دارم»، «اکسیژن»، «صدای عشق»، «به کسی چه»، «رفتی و شکستی»، «منو نگاه کن»، «مثل همه»، «سکوت»، «طهران»، «برف»، «عاشق تر» و «من و بارون» به ترتیب در این کنسرت اجرا شدند.

دو قطعه «عذاب» و «دوست دارم» بصورت پشت هم و پیوسته و با همراهی جمعیت اجرا شدند. قطعه «من و بارون» آخرین قطعه در سانس اول بود که پایان آن با نواختن پیانو توسط بابک جهانبخش همراه شد.

در طول اجرای قطعه زیبا و به یادماندنی «من و بارون» او یادی از خواننده خوش صدای کشورمان رضا صادقی کرد و برای او آرزوی موفقیت داشت.

بابک جهانبخش در سانس اول کنسرت 12 بهمن ماه میزبان احمد ایراندوست (بازیگر) و دکتر علیمرادی (رئیس فدراسیون وزنه برداری) بود.

رضا تاجبخش(پیانو و رهبر گروه ارکستر)، بهنام حکیم(بوزوکی)، نیما حمیدی(درامز)، بابک ریاحی پور(گیتار بیس)، مسعود همایونی(گیتار الکتریک)، مهران فرشباف(پرکاشن)، انوشیروان تقوی(کیبورد و همخوان) و کسری خدیور(ویولن) نوازندگان گروه جهانبخش در این کنسرت بودند که در طول اجرا معرفی شدند.
قطعات اجرا شده در این کنسرت دست خوش تغییراتی شده بودند که جهانبخش اظهار داشت تمامی تلاشش بر این بوده که کنسرت انرژی خود را تا پایان حفظ کند و امیدوار است هواداران نیز از این تغییرات راضی باشند. 

در طول شب درخواست اجرای بسیاری از قطعات از جانب جمعیت شنیده می شد که بسیاری از آن ها اجرا شدند و بابک جهانبخش با بیان اینکه انتخاب قطعات با توجه به تعداد زیاد آن ها  بسیار دشوار است امیدوار بود رضایت هوادارانش را به دست آورده باشد.

در پایان جهانبخش از تمامی دست اندر کاران اعم از آقایان مرادی(نور)، افتخاری(نور)، آیدین سیمایی(کارگردانی)، علیرضا علیاری(دکور)، اردستانی(صدا)، امیر بهاری و پویا مطلبی(اکسیر نوین) و محمدرضا خانزاده(مدیر برنامه ها و تهیه کننده) کمال سپاس گزاری را به جای آورد.

این کنسرت به همت موسسه «اکسیر نوین» به مدیریت محمدرضا خانزاده برپا شد.

تیم خبری نوای فارس از همکاری بی دریغ پوریا مطلبی, تیم حراست و روابط عمومی سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران کمال تشکر را دارد.

در ادامه عکس های پدرام نظری را از این کنسرت ببینید:

به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q