۱۴۰۳ ششم ارديبهشت - 09:07 ق.ظ

در حاشیه کنسرت مرتضی پاشایی در اصفهان؛«یکی هست» که باتوم می زند

«یکی هست» که باتوم می زند

نوای فارس-میثم علیشاهی: خواننده آلبوم «یکی هست» شامگاه 6 مهرماه همراه گروه خود در سالن رودکی اصفهان به روی صحنه رفت.

 این کنسرت در حالی برگزار شد که بسیاری از مردم و طرفداران در سالن حاضر نشده و در صف کنترل بلیط منتظر تایید بلیت خود بودند.

طبق ساعت اعلام شده شروع برنامه از ساعت 21 بود که بخاطر هماهنگ نبودن شرکت برگزار کننده و ضعف کادر اجرایی با یک ساعت تاخیر و حاضر نبودن تعدادی از مردم در سالن شروع شد.

با توجه به هماهنگی های از قبل تعیین شده برای پوشش خبری کنسرت  مرتضی پاشایی کادر اجرایی مانع ورود خبرنگاران و عکاسان تا نیم ساعت اول کنسرت شدند و از هماهنگی های انجام شده اعلام بی اطلاعی می کردند.

بعد از گذشت 30دقیقه(22:30) و پشت در ماندن خبرنگاران و تعدادی از مردم نیروی انتظامی همراه سربازان با در دست داشتن باتوم مانع ورد خبرنگاران و تعدادی از مردم به سالن می شدند.

بعد از تاخیر طولانی و ورود خبرنگاران و عکاسان به سالن تعداد بسیاری از مردم به دلیل نبود جا برای نشستن، ایستاده در سالن حاضر شده بودند و هیچ جایگاهی برای خبرنگاران در نظر گرفته نشده بود. گروه اجرایی سالن در حین عکاسی با بدرفتاری مانع عکس برداری عکاسان می شدند.

در حین اجرا و شادی مردم کادر اجرایی شرکت برگزار کننده و حفاظت سالن با تذکر به حاضرین در سالن برخورد میکردند و تعدادی را به بیرون از سالن راهنمایی کردند. مانند همیشه در شهر اصفهان و بخاطر نبود سالن مناسب برای برگزاری کنسرت کیفیت صدا و استیج استاندارهای لازم را نداشتند.

شهر اصفهان با قدمت طولانی در تاریخ و فرهنگ این مرز و بوم یکی از تاثیر گذار ترین شهرها بوده و می باشد. با توجه به سابقه ی فرهنگی و وجود استادان و اساتید هنر از جمله موسیقی شرایط رشد و پرورش موسیقی این شهر در بدترین زمان خود قرار دارد و برگزاری کنسرت ها به خصوص گروه ها ی پاپ با مشکلات و موانع بسیاری روبرو می باشد.

لازم است جهت برگزاری کنسرت ها از شرکت های با سابقه در این امر استفاده شود و نبود چنین شرکتی اجرا گروه های موسیقی را با ضعف همراه می سازد.

در این اجرا مرتضی پاشایی و گروهش مانند همیشه با توجه به مشکلات پیش آمده خوش درخشیدند و به دور از مشکلات به وجود آمده، مردم و حاضرین در سالن از اجرا خواننده ماه عسل و گروهش راضی بودند.

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q