۱۴۰۳ ششم ارديبهشت - 11:57 ق.ظ

طی حكمی از سوی محسن مومنی شریففاضل نظری مدیر مرکز موسیقی حوزه هنری شد

فاضل نظری مدیر مرکز موسیقی حوزه هنری شد

نوای فارس- فاضل نظری طی حکمی از سوی محسن مومنی شریف به سمت مدیریت مرکز موسیقی حوزه هنری منصوب شد.
 

به گزارش نوای فارس  به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری حکم انتصاب فاضل نظری به سمت مدیریت مرکز موسیقی حوزه هنری که از سوی محسن مومنی شریف رییس حوزه هنری صادر شده، به شرح زیر است:

«نظر به شایستگی های ارزشمند و تجربه های گرانقدرتان در مدیریت های پیشین، به پیشنهاد معاون محترم هنری، به موجب این حکم، با حفظ سمت در مشاورت اینجانب، به عنوان مدیر مرکز موسیقی حوزه هنری منصوب می شوید.»

در بخش دیگر این حکم آمده است: «موسیقی در گفتمان انقلاب اسلامی گونه ای ناب و هنری اثرگذار برای بیان داشته ها و خواسته های بزرگ فرهنگی ایران اسلامی است.

بی شک این زبان هنری در تراز هنر انقلاب اسلامی و در شکل فاخر خود با رویکرد به نقش محتوا و گنجینه گرانقدر ادبی این مرز و بوم آینه ای حقیقت نما و رسانه ای موثر برای ارائه اندیشه های متعالی و احساسات و عواطف زلال مردمان این سرزمین است.

ان شاءالله در پرتو توجهات حضرت ولی عصر (عج) و از رهگذر تلاش موثر جنابعالی و مجموعه ذیربط و همکاری همه مراکز ستادی و استانی حوزه هنری شاهد شکوفایی و بالندگی این هنر اصیل در کنار پویش و رویش نسلی پویا و متعهد به ارزش های انقلاب عزیز اسلامی باشیم.

در پایان لازم می دانم از تلاش های مجدانه آقای دکتر پیروز ارجمند رئیس پیشین مرکز موسیقی حوزه هنری تقدیر کنم و برای ایشان در مسؤولیت خطیر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی موفقیت مسألت دارم.»

دکتر فاضل نظری در سال ۵۸ در شهر خمین واقع در استان مرکزی متولد شد. تحصیلات اولیه خود را در شهر خمین وخوانسار گذرانده‌است. برای ادامه تحصیل در رشته های معارف إسلامی و مدیریت در دانشگاه امام صادق(ع) به تهران آمد و تحصیلات خود را در مقطع دکترای رشته مدیریت تولید و عملیات در دانشگاه شهید بهشتی ادامه داد.

از مسوولیت های او می توان به دبیری سه دوره جشنواره بین‌المللی فیلم صد ثانیه ای، دبیری علمی جشنواره بین‌المللی شعر فجر و عضویت در شورای علمی أدبیات انقلاب فرهنگستان زبان و ادب اشار ه کرد.

تاکنون از این شاعر، چهار مجموعه شعر «گریه‌های امپراطور»، «اقلیت»،«آن‌ها» و «ضد» توسط انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده ‌است. نظری پیش از این ریاست حوزه هنری استان تهران را بر عهده داشته و عضو شورای عالی شعر مرکز موسیقی و سرود وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ست.

همچنین گزیده اشعار وی در سال نود و دو در دو قطع رقعی و جیبی به همراه مقدمه ای درباره غزل به قلم او در انتشارات مروارید منتشر شده است

منبع : روابط عمومی
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q