۱۳۹۹ بيست مرداد - 09:29 ق.ظ

با صدای علی معصومیقطعه «پرستو» منتشر شد

قطعه «پرستو» منتشر شد
نوای فارس: علی معصومی بعد از انتشار چندین قطعه موفق مانند  از( روی عطرت) و ( وسواسم) که هر دو جزو ۲۰ قطعه محبوب ۱۰۰ روز گذشته بوده اند قطعه جدیدی را به نام پرستو را از سایت های معتبر موسیقی منتشر کرد.
علی معصومی که سال ها پیش قطعاتی را با نام های ترانه خون، لجبازی، کاش میشدو باورم نمیشه رو به بازار ارائه کرده بود این بار قطعه پرستو را در فضای متفاوت خلق کرده است.ترانه و ملودی این قطعه کاری از  علی معصومی ، تنظیم و نوازنده پیانو علیرضا زارع،میکس و مستر : محمد فلاحی ، گیتار کلاسیک ماکان حافظی،ویولون میثم مروستی  می باشد.
علی معصومی نوید پخش چند قطعه جدید را تا پایان امسال داد و در همین زمینه گفت:با تیم های جدید و فضاهای جدید مشغول کار هستم و خوشحالم با هنرمندانی همچون مهران عباسی ، امیر علی زمانیان و محمد کاظمی همکاری میکنم و به زودی آثار تولید شده رو در اختیار مردم قرار میدهم و امیدوارم که این موزیک ها هم با استقبال روبرو شود.
علی معصومی در رابطه با پخش آلبوم و کنسرت گفت که برنامه هایی رو در نظر داریم و در حال پیگیری هستیم و به امید خدا توی بهار آلبوم رو منتشر میکنیم و یک برنامه هم برای تور کنسرت در نظر داریم که برنامه های دقیق اون را در آینده اعلام میکنیم.منبع : اختصاصی نوای فارس
این قطعه زیبا را در نوای فارس بشنوید و دانلود کنید دانلـــود
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q