۱۳۹۹ بيست مرداد - 09:16 ق.ظ

رحیم شهریاری خبر داد:پس از اجرای اروپا و آمریکا دوباره در ایران می خوانم

پس از اجرای اروپا و آمریکا دوباره در ایران می خوانم
نوای فارس-خواننده آذری زبان کشورمان از برگزاری کنسرت خود در ایران پس از تور کنسرت‌های خود در اروپا و آمریکا خبر داد.
رحیم شهریاری با اعلام این خبر به نوای فارس گفت: با وجود اجراهایی که اخیرا در ایران داشتیم، در روزهای آتی راهی سفر به اروپا هستم تا نسبت به برگزاری کنسرت‌های خود اقدام کنم. در برنامه های پیش رو، به اروپا و آمریکا سفرخواهم کرد و کنسرت‌هایی را در شهرهای مختلف برگزار می کنم.
شهریاری ادامه داد: کنسرت آیند درتور سراسری آمریکا و در فروردین ماه برگزار می شود و پس از آن در نیمه های اردیبهشت ماه کنسرت‌های تهران، تبریز، ارومیه و ... رادر برنامه کنسرت‌های گروه آراز لحاظ کرده ایم.
وی با تاکید بر این که در تمامی این کنسرت‌ها از قطعات معروف گروه آراز برای آذری زبانان استفاده خواهد کرد، گفت: مانند همیشه در خدمت موسیقی زبان مادری ام هستم و زمانی غرور خود را نشان می دهم که خیلی از سلطنت طلب ها و ضد ترک ها در کنسرت‌های خارج از کشور مدام متلک می گویند و چشم دیدن ترک ها را ندارند. آن وقت غرور من فوران می کند وبا آنها برخورد می کنم.
گروه موسیقی بین‌المللی «آراز» به سرپرستی رحیم شهریاری است که موسیقی پاپ، فولکوریک و سنتی آذربایجانی را اجرا می‌کند.
گروه آراز کنسرت‌های متعدد داخلی را در شهرهای آستارا، تبریز، زنجان، اردبیل ارومیه، کرج، فرهنگسرای بهمن و برج میلاد تهران و کنسرت‌های خارجی را در اروپا، کانادا، آمریکا به همراه ارکستر بزرگ کالیفرنیا برگزار کرده است.
 شهریاری در برنامه‌های خود از دو هنرمند اهل جمهوری آذربایجان نیز استفاده می‌کند. وی کار تدوین و ضبط آثارش را در باکو و ترکیه پیگیری می‌کند.
 منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q