۱۳۹۹ سوم مهر - 03:31 ب.ظ

در یک ماه گذشته اتفاق افتادصدور مجوز 93 آلبوم و برگزاری84 اجرای کنسرت موسیقی

صدور مجوز  93 آلبوم و برگزاری84 اجرای کنسرت موسیقی
نوای فارس-مجوز 93 آلبوم صوتی طی یک ماه گذشته صادر شد.
به گزارش نوای فارس؛ مجوز  93 آلبوم صوتی طی یک ماه گذشته صادر شد هاست،  که از این میان، می توان به آلبوم هایاز تنهایی گریه مکنو عاشق می شویم با خوانندگی سالار عقیلی، آلبوم های طعم تصنیف و دهبا خوانندگی پوریا اخواص ، آلبوم رفته ای که باز آیی به خوانندگی وحید تاج ، آلبوم سیاه مشق با خوانندگی عبدالحسین مختاباد، آلبوم منه گوره به خوانندگی رحیم شهریاری و آلبوم ششم به خوانندگی فرزاد فرزین اشاره کرد .

همچنین مجوز 7 آلبوم تصویری نیز طی یک ماه اخیر صادر گردیده که شاخص ترین آن ها آلبوم تصویری روناک 3 به آهنگسازی و تنظیم کیوان علی محمدی در حوزه موسیقی نواحی و اقوام و آلبوم تصویری چراچرا به آهنگسازی و تنظیم سودابه سالم در حوزه موسیقی کودکان و آلبوم تصویری داستانی نه تازه به آهنگسازی و تنظیم نگار بوبان در حوزه موسیقی کلاسیک ایرانی  اشاره نمود .

  بنا بر همین گزارش 84 کنسرت نیز در سبک های متفاوت در تهران و شهرستان ها با مجوز دفتر موسیقی طی ماه گذشته برگزار گردید که از این تعداد، 22 کنسرت موسیقی کلاسیک ایرانی، 2 کنسرت موسیقی فولکلوریک، 4 کنسرت موسیقی مخصوص بانوان و 56 کنسرت موسیقی پاپ برگزار شده است. اسامی بسیاری از هنرمندان شاخص عرصه موسیقی کشور همچون: شهرام ناظری، همایون شجریان و سالار عقیلی در شاخه موسیقی کلاسیک ایرانی، بنیامین بهادری، محسن یگانه، احسان خواجه امیری، محمد علیزاده ، مازیار فلاحی، فرزاد فرزین، بابک جهانبخش، حمید عسگری و ... در شاخه موسیقی پاپ به چشم می خورد
 
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q