۱۳۹۹ بيست مرداد - 09:40 ق.ظ

با حضور عوامل تولید کننده وجمعی از هنرمندان و خبرنگاران؛روزای بعد از تو رونمایی شد

روزای بعد از تو رونمایی شد
نوای فارس-مازیار رضایی: رونمایی آلبوم «روزای بعد تو» با صدای آرش نورایی در سالن آمفی تئاتر موسسه موسیقی سرنا با حضور جمعی از علاقه مندان و عوامل این کار برگزار شد.
در ابتدای نشست که با تأخیر مواجه بود، از مزدا شاهانی ؛ آهنگساز، مدرس و استاد موسیقی دعوت شد تا دقایقی را درخصوص موسیقی صحبت کند.
 محمد توکلی ضمن خوش آمد گویی و تشکر از شرکت هنر اول برای پخش آلبوم،از مزدا شاهانی برای ایراد سخنانی درباره موسیقی به روی سن دعوت کرد.
مزدا شاهانی ضمن تبریک گفتن چهارشنبه‌سوری و نوروز باستانی، به عوامل آلبوم روزای بعد تو ، به جهت این‌که تولید یک اثر یا آلبوم موسیقی مشکلات زیادی دارد، خسته نباشید گفت.
درادامه مزداشاهانی به کپی رایت کردن اثر یک هنرمند اشاره کرد و از مردم درخواست کرد تا به هیچ وجه کپی رایت نکنند.
وی افزود: موسیقی به شعر نیازندارد و خودش ساختارمستقل دارد که براساس ساختارهای مختلفش تولید می‌شود و یک هنر کاملا انتزاعی است.
شاهانی همچنین درباره زنده شدن مرده توسط موسیقی سخن گفت و در ادامه افزود: خواندن کتاب های پارسی و یا حداقل داشتن یکی از سازهای ایرانی در‌خانه از الزامات زندگی روزمره هر ایرانی است.
درپایان وی به پیوند شعر و موسیقی اشاره کرد و گفت: با پیوند شعر و‌موسیقی اتفاقات خاصی می افتد که قراراست موسیقی شعر‌را به زیباترین نحو به گوش شنونده برساند و تأثیر خود را چندین برابر کند همانطور که موسیقی در فیلم این کار را ‌می کند.
خواننده آلبوم «روزای بعد تو» که با تاخیر وارد سالن شد از همان بدو ورود با اجرای یکی از قطعات آلبوم به حضار خوش آمد گفت. سپس محمد توکلی از آرش نورایی،بابک بابایی و ایمان احمدزاده دعوت کرد تا دقایقی را در خصوص این آلبوم صحبت کنند.
آرش نورایی ضمن عذرخواهی از تاخیری که داشتند در خصوص آلبوم روزای بعد تو توضیح داد:ایده شکل گیری این آلبوم بیش از دوسال زمان برد و مراحل فنی آن یک سال و نیم طول کشید. این آلبوم قرار است بعد از عید توسط شرکت پخش هنر اول با تیراژ بالا انجام شود. ما ۳۶ قطعه تولید کردیم که در این آلبوم ۱۱ قطعه قرار گرفته است و برای آلبوم های دیگر هم آهنگ داریم که تنظیم آن ها انجام نگرفته  است. چون میخواستیم بروز انجام شود. این آلبوم ۱۲ قطعه بود که قطعه کافه به دلیل عدم تأیید شورای شعر،این قطعه حذف شد و درنهایت با ۱۱ قطعه منتشر شد.
وی افزود: تنوع سبک در این آلبوم به نحوی است که شاید مخاطب متوجه نشود از یک نفر است و دچار اشتباه شود.  البته این تغییر در صدا و نوغ خواندن من نیست بلکه درخصوص آن موسیقی است.
وی پس از اجرای قطعه کافه با ترانه و ملودی بابک بابایی مجدداً از به جا ماندن این قطعه در آلبوم گفت سپس قطعه ای بی کلام با پیانو نواخت تا به نوعی بتواند تأخیرش را در ابتدا مراسم جبران کند.
آلبوم روزای بعد تو از سروده‌های بابک بابایی،یلدا انگالی،رویا زمردیان،آرش مهرابی و ستایش قره‌داغی با آهنگسازی بابک بابایی،وحید پویان و آرش نورایی است که آرش آزاد،مهبد شفیع نژاد،هامون میرزایی،آرون حسینی و مهرداد احمدزاده به عنوان تنظیم کننده حضور داشتند..
ضبط این آلبوم در استودیو بسامد،راگا،کرگدن و یوکابد با نظارت سعید هاشمی انجام شده و ایمان احمد زاده میکس و مسترینگ کل آلبوم را برعهده داشته است.
همچنین نیما رمضان و عادل روح نواز(گیتار الکتریک)،هومن نامداری(ساکسیفون)،فیروز ویسانلو و فرشید ادهمی(گیتار اسپانیش)،مهبد شفیع نژاد و آرش نورایی(پیانو) و هامون میرازیی(ویلن‌سل) به عنوان نوازنده در آلبوم روزهای بعد تو هنرنمایی کرده‌اند.
یاسمین هاشمی(مشاورهنری)،بهزاد خضرلو(فیلم‌بردار)،محمد میرحسینی و محمد توکلی(مشاورطرح)،بهار ایروانی(کارگردان تیزر)،کاوه نورایی(مدیر‌پروژه) و لی‌لا رضایی(مشاور رسانه‌ای) از دیگر عوامل آلبوم بودند.
درپایان لازم به ذکر است: نمایش تیزر آلبوم روزای بعد تو،برش کیک،گرفتن عکس یادگاری با عوامل آلبوم و درنهایت امضای آلبوم توسط آرش نورایی حسن ختام این مراسم بود
گفتنی است این آلبوم به تهیه کنندگی طهمورث نورایی و رضا صفاریان و شرکت پخش هنراول تولید و منتشر شده است.
 منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q