۱۴۰۳ سي و يکم ارديبهشت - 12:54 ب.ظ

مسعود مرادي در گفت و گو با موسيقي فارسفضای آلبوم من بی شک عاشقانه های مثبت خواهد بود

فضای آلبوم من بی شک عاشقانه های مثبت خواهد بود
نوای فارس – مهرنوش گرمابی: آغازین روزهای بهار سال 1395 فرصت مناسبي بود تا مصاحبه ای خواندنی را با مسعود مرادی  خواننده جوان و آینده دار موسیقی پاپ ترتیب دهیم . مسعود مرادی  که پیشتر  با قطعاتی نظیر «برای بنیامین»، «خوشبختی»، «عاشق ترین» «محال» ،«با اجازه خدا» در بین مخاطبان موسیقی شناخته شده است  و در ماه های گذشته نیز قطعات احساسی « دیوونه» و «عکس دوتایی » را در فضای مجازی منتشر کرده است . وی این روزها در تکاپوی  ساخت آلبومی تازه به سر می بر. آلبومی عاشقانه ، که بی شک نقطه عطفی در کارنامه کاری او خواهد بود .

- کار موسیقی را از کجاشروع کردید و چه چیزی باعث  شد که هنر آواز گرایش پیدا کنید ؟
مردم خون گرم جنوب با موسیقی به دنیا می آیند و ریتم و موسیقی در زندگی شان جریان دارد و من هم به دلیل اينكه اصالتم بوشهری است، از این قضیه مستثنی نیستم. من به دلیل شوق و اشتیاقی که نسبت به موسیقی و به خصوص آواز داشتم، در سنین نوجوانی  وارد آکادمی« الشواک موزیک »در شهر دوبی شدم .
چند سال پیش یک آلبوم با بنیامین بهادری و فرید احمدی که هر دو از بهترین های موسیقی و ترانه هستند کار کردم، اما به دلایلی از انتشار آن آلبوم منصرف شدم  ودر حال حاضر هم با همراهی بهنام کریمی که مدیریت هنری من را عهده دار هستند.  مشغول انجام کارهای آلبوم هستم . - دوست دارید در راهی که در آن قدم گذاشته اید به چه چیزی دست پیدا کنید؟
من آرزوهای بزرگی دارم که هر روز برای نزدیک تر شدن  به آن ها تلاش می کنم آرزوهای آدم ها به مرور زمان تغییر می کند مثلا این جایگاهی که امروز در آن هستم روزی  یکی از بزرگترین آرزوهای من بود اما امروز یکی از بزرگترین  آرزو ها و از همه مهم تر یکی ازهدف ها ی  من در سال جدید انتشار آلبوم و برگزاری کنسرت ها خواهد بود .
- حال و هوای آلبوم به چه صورت خواهد بود و در تهیه این اثر بیشتر به سراغ چه فضاهایی رفته اید ؟
فضای آلبوم من بی شک عاشقانه های مثبت خواهد بود - نام آلبوم چه خواهد بود؟
هنوز اسمی برای آلبوم در نظر نگرفته ام. البته چند نام را در نظر دارم که دوست دارم بیشتر در مورد شان فکر کنم.
- حضور چه کسانی در این آلبوم تا کنون قطعی شده؟ و ازتجربه همکاری کنار این دوستان برای شما چگونه بود؟ 
«بهروز صفاریان» ،«هومن نامداری »، «بهنام کریمی» ،«مهرزاد امیر خانی» در تهیه این آلبوم  کنار من بودند.به طور حتم برای من افتخاری بود که بتوانم کنار تک تک این عزیزان باشم. به خصوص «بهروز صفاریان»  که فکر می کنم در موسیقی کشورمان مثل «بهروز صفاریان» خیلی کم متولد خواهد شد.
- آیا در آلبوم ترانه ای را از شما خواهیم شنید؟
 ببینید من ترانه بيشتر قطعاتی را که تا به امروز ساخته ام را خودم نوشته ام به جز یک قطعه که با «فرید احمدی» عزیز کارکردم و ترانه تک قطعه «عکس  دوتایی» که خانم «نادیا میرشکاری » سرودند . در آلبوم هم ترانه  و اهنگسازی تعدادی از قطعات را خودم انجام داده ام البته از «مهرزاد امیر خانی» و سایر دوستان ترانه سرا هم کمک گرفته ام . - آیا این البوم می تواند نقطه عطفی در کارهای شما باشد ؟
دوست دارم اولین قدم را محکم بردارم و سال 1395 بی شک سال من خواهد بود . شاید به همین دلیل است که انتشار آلبوم کمی به تعویق افتاد وسواس مان نسبت به فضا کارها بیشتر شده اما این قول را می دهم که آلبوم بسیار خوبی را خواهید شنید . - از موزیک ویدئو تک قطعه «عکس دوتایی» چه خبر؟ 
موزیک ویدئو تک قطعه «عکس دوتایی»  را با همکاری شرکت « زیگرات پیکچرز» و با کمک « محمد اولاد» ساخته شده است وبه زودی مجوزهای آن را جهت انتشار اخذ خواهیم کرد. چون ما قصد داریم این موزیک ویدئو را برای جشنواره ققنوس  آماده کنیم فکر می کنم در ادریبهشت ماه  منتشر خواهد شد.
- کدام یک از آثاری که تا امروز ساخته اید بیشتر می پسندید ؟
من تمام آثاری را که با امروز ساخته ام را دوست دارم اما یکی از قطعات آلبوم به دلیل سوژه و موقعیت خاصش ، جز عزیزترین قطعات من خواهد بود و فکر می کنم اتفاقات بسیار خوبی در آينده برای این قطعه  می افتد. -اگر مایل باشید از خبری که چندی پیش منتشر شده بود و باعث نگرانی دوستان و طرفداران شما شده بود صحبت کنیم  گویا یک عمل جراحی نسبتا سخت را پشت سر گذاشته اید  ؟
من یک عمل جراحی بسیار سخت را  پشت سر گذاشتم که خدا را شکر همه چیز به خوبی پیش رفت . جا داره یک تشکر جانانه داشته باشم از همه  عزیزانی که جویای احوالم شدند و نگران حال من بودند چون تو روزهای سخت است که دوستان واقعی  مشخص می شوند و خوشحالی من از است که متوجه شدم این همه دوست خوب دارم. - در حال حاضر مشغول انجام چه فعالیت هایی هستید ؟
به دلیل عمل جراحی که انجام دادم  فرصت نشد قطعه ای را منتشر کنم اما در سال جدید فکر می کنم
از اردیبهشت ماه یک زمانبندی را با آقای «بهنام کریمی» انجام خواهیم داد که از اردیبهشت ماه در فواصل زمانی کوتاه ، تقریبا هر بیست روز یک قطعه را منتشر کنیم . درسال جدید قصد تولید موزیک ویئو و تک اهنگ های بیشتر را دارم .
- کلام آخر؟
دوست دارم یک تشکر ویژه داشته باشم از  خانواده ی خوبم ،به خصوص برادرعزیزم امید که همیشه من را حمایت کرده و همین طور «بهنام کریمی » که لطف و محبتش همیشه شامل حال من بوده قدر دانی کنم .منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q