۱۴۰۳ بيست و چهارم خرداد - 03:54 ق.ظ

در تالار اندیشه حوزه هنری تهران؛ «ماه و ماهی» به «شب آرزوها»رسید»

 «ماه و ماهی» به «شب آرزوها»رسید»
نوای فارس- حجت اشرف زاده در تالار اندیشه حوزه هنری در حالی روی سن رفت که سال گذشته با انتشار دومین آلبوم خود و درصدر قرار گرفتن « ماه و ماهی» از این آلبوم، خبرساز شده بود.
این خواننده با اولین کنسرت سال 95 خود در واقع فصلی جدید برای کنسرت‌های خود رقم زد و خود را برای تور کنسرت‌های پیش رو آماده نشان داد.
کنسرت حجت اشرف زاده که به بهانه همخوانی «ماه و ماهی» در این کنسرت مخاطبان بسیاری را با خود همراه کرده بود، در آغاز قطعه «نوایی» را اجرا کرد که در واقع یکی دیگر از قطعات نوستالژیک این خواننده بود و توسط مخاطبانش همخوانی می شد.
پس از اجرای این قطعه، وی به مخاطبانش خوش آمد گفت و سپس به دکلمه خوانی اشعاری پرداخت . دومین قطعه که در این کنسرت اجرا شد، «جلوه قمر» با مطلع «گل پیش روی تو ای گل من دیگر تماشا ندارد بود.
 بعداز اجرای این قطعه حمید اکبرزاده (آهنگساز، تنظیم‌کننده و نوازنده پیانو) روی صحنه حاضر شد تا در همراهی با اشرف زاده، قطعاتی را به اجرا در آورد. این خواننده در ادامه از همکاری دو برادر که برای آلبوم «ماه و ماهی» تلاش بی وقفه کرده بودند، سپاسگزاری کرد.
««کوچه باغ‌های نیشابور» قطعه بعدی این برنامه بود که اشرف‌زاده درباره آن گفت: «علیرضا بدیع که امشب جایش خالی است، این شعر را برای روز عطار، دلبرانه برای این شاعر بزرگ سروده است.
سپس وی به اجرای قطعه پرطرفدار «ماه و ماهی» پرداخت که با استبال بسیاری از سوی مخاطبان خود مواجه شد.
وی در ادامه صحبت های خود با حضار به شب آرزوها اشاره کرد و گفت: امشب شب آرزوها است و گفته‌اند آرزوی کوچک نداشته باشید، چرا که آرزوهای بزرگ برای آدم‌های بزرگ است. در این شب زیبا آرزوی سلامتی می کنم برای خسرو آواز ایران -استاد محمدرضا شجریان- و سایر اساتید موسیقی ایران .
او همچنین از زنده‌یاد پرویز مشکاتیان یاد کرد و گفت: «یادم هست در همین سالن از استاد پرویز مشکاتیان تقدیر شد. ایشان حق زیادی به گردن من دارند و من چیزهای زیادی از این استاد بزرگ یاد گرفته‌ام. از همگی می خواهم برای چند لحظه چشمانتان را ببندید و برای کسانی که دوستشان دارید آرزوهای بزرگ و خوب کنید.
 ««عاشقم من»،«بیا تا گل برافشانیم»، «شهزاده رویا» و «عزیز بشین به کنارُم» قطعات بعدی اجرا شده در شب آرزوها بودند و پس از آن «لرزون لرزون» را خواند.
اشرف‌زاده در پایان کنسرت «ماه و ماهی» را اجرا کرد و پیش از ترک صحنه، بنا به درخواست حضار این اثر را برای سومین بار اجرا کرد.
حجت اشرف‌زاده از مجيد فلاح‌پور (مدير برگزارى كنسرت)، پيمان عيسى‌زاده (مدير عامل موسسه فرهنگى هنرى باروک)، دکتر فاضل نظری (معاونت هنری حوزه هنرى)، علی قربانی (مدیر مرکز جشنواره‌ها و محافل)، حمید قره‌داغی (قائم‌مقام معاون هنری) و عباس محمدى (قائم مقام مركز موسيقى) برای زحماتشان در برگزاری این کنسرت قدردانی کرد.
آرش جامع (رهبر ارکستر)، حمید عطا، پژمان بختیاری، محمد غریب (ویولنسل)، رضا لمعانی (گیتار)، داریوش نخشبی، بهنام معصومی (سازهای کوبه‌ای) و... از جمله اعضای ارکستر کنسرت ماه و ماهی بودند.
 منبع : اختصاصی نوای فارس
برای دیدن سایز اصلی روی عکس ها کلیک کنید
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q