۱۳۹۷ چهارم اسفند - 11:06 ب.ظ

میثم یوسفی در گفت و گو با نوای فارساز آلبوم خوانندگان تازه نفس تا کنسرت «عکس زمستانی تهران»

از آلبوم خوانندگان تازه نفس تا کنسرت «عکس زمستانی تهران»
نوای فارس – سمانه سادات امینی: میثم یوسفی از ترانه سرایان جوان و مطرح موسیقی ایران است، که تاکنون بارها شاهد اجرای ترانه های او با صدای خوانندگان نامی کشورمان بودیم و این روزها نام وی در آلبوم کامران تفتی به عنوان مدیر هنری به چشم می خورد. به همین بهانه با وی گفت و گو کردیم:

-آلبوم «عکس زمستانی تهران» با صدای کامران تفتی و به مدیریت هنری شما، اواخر سال گذشته منتشر شد. این اثر تا به الان مورد استقبال و رضایتی که مدنظرتان بود، قرار گرفته است؟
استقبال از این آلبوم با توجه به نظرات مخاطبان تا به امروز، استقبال خوبی بوده است اما با پایان تاریخ توزیع در اردیبهشت ماه سال جاری، نظرات و آمار دقیق تری به دستمان خواهد رسید و امیدوارم که مخاطبان به جای دانلود غیر قانونی آن را خریداری کرده باشند.

- به تازگی قطعه «شال» با ترانه ای از شما و صدای روزبه نعمت الهی باز نشر شده است. درباره این قطعه کمی صحبت کنید:
این کار قبل تر در آلبوم «داروگ» با ملودی بهنام جلیلیان و تنظیم رضا تاجبخش منتشر شده بود كه در آن زمان هم با استقبال خوبي مواجه شده بود و بازخواني اين قطعه در حال حاضر با خوانش بهتر و ارتباط حسی بیشتری منتشر شد. نسخه جدید با همان ملودی و تغییر اندکی در ریتم ساخته شد و در شرایطی که روزبه نعمت الهی درگیر بیماری است از طرف من و بهنام جلیلیان که مسئولیت عمده کار بر عهده او بود، به روزبه و طرفدارانش تقدیم شد. خداروشکر با استقبال خوبی روبرو شد و به هدفمان که برقرار شدن ارتباط عاطفی بیشتر در این اثر بود، رسیده ایم و این برایمان بسیار خوشایند و جالب بود چون در بازار موسیقی ایران معمولا نسخه های جدید از قطعات قدیمی مورد پذیرش عموم قرار نمی گیرد، اما خوشبختانه این قطعه شنیده شد و مورد اقبال عموم قرار گرفت.

- شما در گذشته با آقایان محسن چاووشی، علیرضا عصار و ... همکاری هایی داشته اید، آیا در آینده شاهد انتشار کارها و همکاری مجددتان با این هنرمندان خواهیم بود؟
آلبوم علیرضا عصار با کارهای مختلفی انشاالله بعد از جمع بندی نهایی منتشر خواهد شد. درباره همکاری که با محسن چاووشی داشتم باید بگویم من همیشه طرفدار ایشان بوده ام و هستم و انتشار کار هم با تصمیم خودشان خواهد بود و من این اثر را بیشتر به خاطر علاقه ام به موسیقی محسن چاووشی انجام دادم.

-در حال حاضر مشغول تهیه و تولید و یا همکاری در آلبوم یا اثر جدیدی هستید؟
امسال در چند آلبوم با صدای هنرمندان جوان و با استعدادی مثل رامین عبدالهی، امير زاده علي و امید آل اسحاق همكاري داشته ام كه در آلبوم امير زاد علي علاوه بر من دوستان ديگرم مثل کاوه یغمایی، رستاک حلاج و بهنام جلیلیان نیز همکاری داشته اند. علاوه بر کار این دوستان، همچنان منتظر مجوز آلبوم کاوه یغمایی و سیامک عباسی هستیم که به امید خدا امسال شاهد انتشار آن ها نیز باشیم. به زودی نیز شاهد کنسرت کامران تفتی هم خواهیم بود. در زمینه ترانه هم در دو هفته آتی کتاب مجموعه اشعار من منتشر خواهد شد که به زودی عنوان و دیگر اطلاعات کتاب اعلام می شود.منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q