۱۴۰۳ بيست و نهم تير - 09:50 ب.ظ

لغو کنسرت « چرا رفتی»اجرای «چرا رفتی » در شهر هامبورگ لغو شد

اجرای «چرا رفتی » در شهر هامبورگ لغو شد
نوای فارس – مهرنوش گرمابی :همایون شجریان خواننده سرشناس موسیقی اصیل ایرانی که چندی است برای برگزاری تور کنسرت های اروپایی خود با عنوان «چرا رفتی»  به آهنگسازی «تهمورس پورناظری»و تکنوازی «سهراب پورناظری» پس از وقفه ای چند ماهه به اروپا سفر کرده است . در ادامه برگزاری تور کنسرت های  خود در اروپا  به دلیل برخی کارشکنی ها ازسوی  برنامه گذار کنسرت هامبورگ ، به اجبار اجرای  24 آپریل  (پنجم اردیبشهت) خود را لغو کرد .

این اتفاق در حالی رخ داد که کنسرت « چرا رفتی » در  ۲3 آپریل (چهارم اردیبهشت) در شهر دوسلدورف با موفقیت و استقبال خوب تماشاگران پایان یافته بود .

خواننده آلبوم « نه فرشته ام ، نه شیطان » ضمن ابراز ناراحتی از اتفاق رخ داده اعلام کرد که تور کنسرت های  «چرا رفتى» در شهرهاى استكهلم، گوتنبرگ و لندن همچنان به قوت خودشان  باقيست. و این گروه در  ۲۸ آپریل ( نهم اردیبشهت) در استکهلم و پس از آن در29آپریل (دهم اردیبهشت ) در شهر  گوتنبرگ این اثر را اجرا خواهند کرد.  و آخرین اجرای گروه اول می  (دوازدهم اردیبهشت) در شهر لندن پایان بخش این تور خواهد بود .
شایان ذکر است که در این اجرا نوازندگانی چون حسین رضایی‌نیا، مهیار طریحی، آیین مشکاتیان، استفنی بی‌بو، تینا جامه‌گرمی، لعیا اعتمادی، آتنا اشتیاقی و آرین کشیشی حضور دارند .
به اشتراک بگذارید :


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q