۱۴۰۳ بيست و نهم تير - 10:57 ب.ظ

با حضور بابایف، عباس‌اف و عطاپورکنسرت «صدای سه نسل» برگزار می‌شود

کنسرت «صدای سه نسل» برگزار می‌شود
نوای فارس - یاسر یگانه: گروه موسیقی موغام کنسرت خود را با عنوان «صدای سه نسل» و با خوانندگیِ عارف بابایف، غضنفر عباس‌اف و ناصر عطاپور چهارم خرداد سال جاری در تالار وحدت برگزار می‌کند.
به گزارش روابط عمومی کنسرت «صدای سه نسل»، کنسرت «صدای سه نسل» چهارم اردیبهشت 1395 در تالار وحدت و به همت ناصر عطاپور برگزار می‌شود. در این کنسرت استادان عارف بابایف و غضنفر عباس‌اف گروه موسیقی «موغام» را همراهی می‌کنند. پروفسور عارف بابایف یکی از استادان برجسته آذربایجان و رئیس دانشکده موغام کنسرواتوار آذربایجان است و لقب «آرتیست خلق» را دارد.
غضنفر عباس‌اف از استادان بزرگ کنسرواتوار آذربایجان است و نشان‌ها و جوایز بسیاری دارد.
ناصر عطاپور دکترای خود را در رشته موسیقی در آذربایجان گرفته و از سال 1391 با بازگشت به ایران و تاسیس گروه موسیقی «موغام» فعالیت خود را آغاز کرده است.
در کنسرت «صدای سه نسل» مخاطبان هنرنمایی سه خواننده‌ای را می‌شنوند که هر کدام روایت‌گرِ نسل خود هستند. این سه نسل ارتباط تنگاتنگی با هم دارند؛ عارف بابایف استادِ غضنفر عباس‌اف بوده و ناصر عطاپور شاگردِ هر دو بوده است. کنسرت «صدای سه نسل» شامل دو بخش است که در بخش نخست هر سه خواننده به روی صحنه می‌آیند و آوازها و قطعه‌هایی در دستگاه «سه‌گاه زابل» می‌خوانند. در بخش دوم خوانندگان به صورت مجزا به روی صحنه می‌آیند و هر کدام قطعه‌هایی می‌خوانند. کنسرت «صدای سه نسل» در دستگاه‌های ماهور، سه‌گاه و همايون اجرا می‌شود.
گروه موسیقی «موغام تبریزی» سال 1391 توسط ناصرعطاپور ثبت شد و در این سال‌ها حدود 50 کنسرت در داخل و خارج کشور برگزار کرده است.
کنسرت گروه موسیقی «موغام» با عنوان «صدای سه نسل» 4 خرداد 1395 ساعت 18:00 در تالار وحدت برگزار می‌شود.
بلیت‌های این کنسرت از طریق سایت iranconcert.com به فروش می‌رسد.
به اشتراک بگذارید :


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q