۱۴۰۲ پانزدهم آذر - 11:04 ق.ظ

در دومین روز برگزاری نهمین جشنواره موسیقی نواحی؛رقابت 9 گروه و نوازنده در بخش راویان اصالت

رقابت 9 گروه و نوازنده در بخش راویان اصالت
نوای فارس-در دومین روز برگزاری نهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران و در بخش رقابتی راویان اصالت، 9 گروه و نوازنده در خانه شهر کرمان فطعات و آثار خود را اجرا کردند.

به گزارش نوای فارس؛ در دومین روز از برگزاری نهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران و در بخش رقابتی راویان اصالت، 9 گروه و نوازنده در خانه شهر کرمان فطعات و آثار خود را برای داوران و علاقه‌مندان حاضر در سالن بزرگ خانه شهر کرمان اجرا کردند.

امروز گروه‌‌های خوشنوازان از خرسان شمالی و سئویل از زنجان، به همراه تک‌نوازی آواز و دایره همایون غنیمتی از مازندران، تک‌نوازی دوتار محمدرضا برزگر از علی‌آباد کتول استان گلستان، تک‌خوانی و تکنوازی امین امینی و عزیز تنها از تربت جام، تک‌خوانی و تک‌نوازی دوتار مصطفی کریم‌زاده از مشهد، تک‌خوانی و تک‌نوازی دوتار مظاهر حدادیان فاروجی از خراسان شمالی، تک‌خوانی و تک‌نوازی دوتار حسن تابانلو بیگ از تهران، تک‌نوازی دوتار آریا صادقی قهرمانلو از تهران و تک‌خوانی و تک‌نوازی دوتار محمد حسن‌پور از اسفراین، برای داوران و علاقه‌مندان موسیقی نواحی در بخش راویان اصالت به اجرای برنامه پرداختند.

فواد توحیدی، هوشنگ جاوید و احمد صدری بعنوان داوران بخش راویان اصالت نهمین جشنواره موسیقی نواحی نظاره‌گر اجرای هنرمندان این بخش هستند.

نهمین جشنواره موسیقی نواحی با دبیری ایرج نعیمایی، روز 20 اردیبهشت‌ماه جاری با برگزاری مراسم اختتامیه در باغ فتح آباد کرمان به پایان می‌رسد.
 
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q