۱۴۰۳ بيست و نهم ارديبهشت - 05:22 ب.ظ

استقبال کم نظیر اهالی بَم از اجراهای جشنواره موسیقی نواحی

استقبال کم نظیر اهالی بَم از اجراهای جشنواره موسیقی نواحی
نوای فارس-هنرمندان و نوازندگان موسیقی نواحی در حالی در شهرستان‌ بَم آثار و قطعات خود را اجرا کردند که بیش از 5 هزار نفر برای تماشای اجرای این هنرمند به پارک 22بهمن این شهرستان آمده بودند.

به گزارش نوای فارس؛ هنرمندان و نوازندگان موسیقی نواحی در نخستین روز برگزاری نهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران و در حالی‌که بیش از 5 هزار نفر از مردم این شهرستان برای تماشای اجرای آنها به پارک 22 بهمن این شهرستان آمده بودند، برای حاضران قطعات خود را اجرا کردند.

بر این اساس؛ شهرستان بَم در اولین روز جشنواره موسیقی نواحی میزبان پنج گروه از خراسان شمالی، کردستان، خوزستان، کرمان و سمنان بود که در این شهرستان به اجرای برنامه پرداختند. پس از اجرای هنرمندان موسیقی نواحی نیز، با حضور فرماندار شهرستان بَم، رئیس و اعضا شورای شهر، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بم، رییس اداره نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی و معاون اداره کل ارشاد اسلامی از بدیع‌الزمان هنرمند پیشکسوت موسیقی این شهرستان نیز تجلیل شد.

نهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران با دبیری ایرج نعیمایی، روز 20 اردیبهشت‌ماه جاری با برگزاری مراسم اختتامیه در باغ فتح‌آباد کرمان به کار خود پایان می‌دهد
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q